Přejít na obsah

repro do octy


Doporučené příspěvky

ještě sem zapoměl napsat že na rádiu je přitom zobrazeno DC ERROR, rádio je ALPINE CDE-113BT

po odpojení levého repra nápis zmizí, v pravých však stále "lupe"

EDIT:

Podle mě musíš jít po kabelech,když ti jedna strana hraje a druhá ne při přehazování komponentů.

kabel od vyhyvky k zesilovači je novej 2 x 2.5 qmm, v tom problém nečekám... a kdyby byl špatnej kabel od vyhybky k repru tak by to pouze na rádio taky nehrálo ne? nebo se to projeví až když tim de víc štávy ze zesiku? kabely sem natáh pod kobercem pod sedačkama, a ted už na to nevám volnou garáž abych to znova rozebíral... stačilo dneska přes den v -10 nasazovat prahy, kaslik, spodek palubovky atd... takže zatim chci posbírat moudra a vrhnu se na to až zas bude něco času a místo na práci,....

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Prosím Vás o radu, mám combi bez zadních reproduktorů a když jsem si tam chtěl nějaké pořídit, tak mi kamarád řekl, že octavia I combi (v techničáku skříňové vozidlo) nemůže mít zadní reproduktory...chtěl jsem se zeptat, jestli to tak opravdu je a jestli někdo tady ví, jak na to a kam s reproduktory. Předem díky moc. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tapec zadních dveří s reprama ...

Už mi to došlo!

Ty ty repráky hledáš na špatném místě. Tam bys je mohl hledat klidně do soudného dne a nic bys nenašel.

Repráky jsou v kufru, v těch plastech pod okny.

post-57881-0-28410800-1330634056_thumb.j

Jsou tam, věř mi.

EDIT:

Ten plast myslím díl č.10 a repro je díl č.18.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Ti ani netvrdím, že tam ty repra máš. Jen jsem Ti ukázal kde je máš a kde nemáš hledat.

Kámoš bych řekl, že ví prd. Je sice fakt, že ETKA zná pro každou stranu vždy dva díly (nepočítám barevné variace), ale nějak nepředpokládám, že by se líšily (ne)možnosti namontovat repro:

post-57881-0-05154600-1330665978_thumb.j

Abych pravdu řekl, tak ani já si nebyl na stopro jistý, že ty repráky jsou právě tam. Pustil jsem si rádio jen do zadu a šel poslouchat. Jinak pouhým pohledem, ať už shora nebo se budeš dívat z prostoru kapsy, nelze moc poznat, že tam repro vůbec patří. Musíš prostě ten díl demontovat a budeš vědět.

post-57881-0-76097300-1330666365_thumb.j

EDIT:

V zadu v kufru u rezervy nebo v servisní knížce máš "Datový štítek", ten si rozkóduj tady http://igorweb.org/equidec/default.aspx , budeš vědět jestli tam máš mít 8 nebo jen 4 repro.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal co jsi psal, ale nevšiml jsem si tam ničeho o reproduktorech. =( je možný, že jsem místo 0 zadával písmeno O (eoa;1do;3bs;3af;1kp;6fb;1aj;1n6;1nh;h3e;4ue;4r5;bo3;3qt;4a3;8l3;jol;7aa;8gl;6yo;9ak;7qo;8aa;8qk;8xo;4k3;bo3;g33;3l3;9p1;q4h;7xo;9wo;8wd;7ao;qg1;ogg;lo9;7p4;foa)...jinak moc děkuji za ty schémata :kol-47:

EDIT:

dobrá, zkusím to demontovat a uvidím...kdyby jste měli ještě nějakou radu, tak budu jenom rád...díky předem

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím,že nemusíš hned rozebírat plasty...Bude stačit nakouknout pod tapec...

Jak Wojny poslal ten první obrázek,kde je díl číslo 10,tak na něm jsou znázorněné podélné mřížky.

Takže jestli náš i na svém plastu podélné mřižky,tak pod nima hledej reprák :-)

Tím jde vlastně sound ven od repráku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I <3 Škoda:

Vypadá to, že v kódu nehraje žádnou roli jestli napíšeš o, O nebo 0. Asi s tím inženýři u VW počítali a např. kód 1do nebo 1dO nebo 1d0 znamená furt jedno a to samé: Bez závěsného zařízení

Nicméně já mám repro i vzadu a na typovém štítku pak tento kód 8RM = 8 reproduktorů (pasivní), takže nevím. Je možné, že když ty nemáš ten kód, nemáš prostě 8 ks repro.

Když se budeš dívat jestli repro máš nebo, tak to vůbec nezkoušej na pravé straně. Tam prostě nic není vidět.

Jedině se koukni do levé kapsy, posviť si tam baterkou, uvidíš takový kus molitanu a za ním pak magnet repráku, teda štítek na něm. K repráku jako takovému se dostaneš ale jen rozebráním plastu.

Jo, ale nejjednodušší jak zjistit jestli repráky v zádu máš nebo, je kouknout se na hnědý ISO konektor u rádia:

post-57881-0-54529200-1330853112_thumb.j

Pokud bude plně osazen, tak aspoň dozadu Ti jdou kabely, což bude polovina úspěchu. Ale fyzické kontrole přítomnosti repráku se pro stoprocentní jistotu nevyhneš.

Za to, pokud nebude osazen na pozicích 3, 4, 5 a 6, máš jasno, repráky v zádu nemáš na stopro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...