Přejít na obsah

Cikani


Hany

Doporučené příspěvky

Tohle mne prislop mailem, vim, ze podobne tema nekde bezi, ale nenasel jsem ho:

Dobrý den.

Dnes, 12.7. odvysílala TV Nova ve zpravodajství velmi zkreslenou informaci o údajném rasistickém výroku paní starostky MO Mariánské Hory... Protože v inkriminované lokalitě "Bedřiška" mám už /teprve/ 2 měsíce domek a vím o čem paní starostka mluví, velmi mě pobouřila vaše jednostraná reportáž, kde jste nedali prostor nikomu jinému než zastáncům cikánů a cikánských iniciativ... Konkrétně cikáni, kteří se k případu vyjadřovali, jsou mí sousedé, takže mohu zodpovědně říct, že kdybyste na tomto místě s těmito lidmi strávili jen jeden měsíc, měli byste naprosto stejný názor jako paní starostka. Protože ti, kterých se tento výrok týkal jsou zloději, neplatiči, asociálové a paraziti společnosti. Vím o čem mluvím. Konkrétně lidé co se vyjadřovali ve zpravodajském přízpěvku:

1. Nepracují

2. Na černo jsou připojeni na el.vedení

3. Ze své vlastní střechy /obecní/ si kradou okapy, svody, a část plechů střechy a vozí do sběru.

4. Rozebrali většinu vlastního plotu do sběru

5. Jejich děti mi zapálili kůlnu

6. Jen tak pro radost pořezali v okolí několik velkých stromů

7. Vystříhali díru do mého plotu /asi aby se jim lépe kradlo/

8. Oficiálně bydlí v domku 2 lidé, ale ve skutečnosti 12

9. Totálně devastují své domy, vybourávají i nosné zdi

10. Děti nechodí do školy, jen sporadicky když má přijít sociálka

11. Berou větší sociálku než si slušný člověk vydělá prací

12. Děti /i 6ti leté/ oslovují svou matku "ty kurvo zajebaná" rodiče jim láskyplně vrací "ty zmrde já tě zabiju". Atd...

13. Občas se se sousedy na ulici pobijí, posekají mačetama

14. Na své /obecní/ zahradě zakopávají odpadky pod zem, takže je pozemek kontaminovaný kdoví čím... Není týden,,aby se mi ze zahrady neztratilo, co je z kovu. Zmizí okap, dám nový a za pár dnů zas není...

15. Úřednice na úřadě titulují "ty pičo" Atd, atd... je toho ještě hodně...

To platí na většinu cikánů v této kolonii. A já mám už plné zuby protěžování těchto příživníků, rozdávání obecního majetku, tolerování zlodějny, sociálního chování a výchovy jejich děcek, z kterých rostou zas jen asociálové, příživníci a zloději...

Jak je možné že v právním státě některá skupina obyvatel má taková privilegia, takové výhody, může beztrestně dělat co je napadne. Normální bílé rodině by okamžitě vzali děti do ústavu... Garantuji Vám, že drtivá většina normálních lidí po zkušenosti takovými individui by byla daleko méně zdrženlivá ve svých výrocích než paní starostka.

Nejsem příznivcem žádné strany, politika mne nezajímá, ani výroky paní starostky.. Osobně jí neznám, ale jsem přesvědčen že nešlo o rasistické výroky, ale pragmatické, vycházející z konkrétní situace a bezradnosti vůči této části obyvatelstva..

Pokud něco jen trochu zavání touto problematikou, stahují se politici do ulity, mlží, lezou cikánům do..., aby se zalíbili, protože co naplat, jsou to taky voliči.. Hlavně neříct pravdu a to, co si většina lidí myslí.. proto si

vážím pana Čunka, který dokázal říct pravdu… A to jen proto, že má OSOBNÍ ZKUŠENOSTI, které ostatním politikům chybí.

Ale abych nebyl jen kritický, je tam i několik jednotlivců z řad cikánů, kteří se snaží žít slušně.. Sice výjimky, ale jsou.

A teď mne můžete žalovat, nebo rovnou upálit za to, že jsem řekl svůj názor a pravdu. Myslím, že by tato problematika stála za zmapování pro pořad na vlastní oči. Protože téměř nikdo z běžných lidí ani netuší co všechno je možné, jaké privilegia má tato část obyvatel, jak se kolem nich chodí po špičkách... To by Všem opravdu lezly oči z důlků.. Já osobně zvažuji kolem svého pozemku betonový plot s dráty pod bezpečným napětím jak se používá pro ochranu dobytka, protože si jak mezi dobytkem připadám.

Otázka na závěr.. Jak může obec, svěřit majetek - rodinný domek /i když fiňák/ lidem, kteří ho naprosto vybydlí, zdevastují, a co se dá, ještě odvezou do sběru... Co to je za hospodaření se svěřeným majetkem? Má vůbec toto někde ve světě obdoby?!? Nebo je to jen Česká specialitka, že na každého občana platí jiný metr? Normální člověk musí na domek vzít hypotéku, makat a splácet do konce života, ale cikán dostane domek jen tak a nemusí ani platit nájem... Je logické, že si toho pak neváží.. Kocourkov..

A ještě jedna otázka.. Cikáni mají své iniciativy a jsou organizace, které hned straší žalobami a drží nad nimi ochranou ruku.. Ale kdo před nimi ochrání nás, obyčejné lidi, kteří nejsou menšina a musí na rozdíl od nich dodržovat zákony??????

Nevím co mi vadí více, jestli chování zmiňovaných občanů, nebo špatné zákony a laxní, alibistický přístup státu a jeho úředníků...

Vážená TV Novo, až zase budete dělat reportáž o čemkoli, hlavně o této problematice, prosím alespoň o částečnou objektivitu a soudnost... Dejte možnost se vyjádřit všem..

Děkuji za pozornost a přeji pěkný den.

Petr Zajac - obyvatel cikánské kolonie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to mrdky cerny. :help:

Koukám kolega rasista ;) víš jak... mrtvej cikán, dobrej cikán... tak se to nějak říkávalo. Hloupý je, že pokud by se takhle chovali ostatní lidé, tak tvrdě narazí, ale tihle prostě můžou všechno. Rozkradou všechno, spadne na ně střecha, půlku jich to zmrzačí, tak jim přeci musíme vyplatit odškodné, protože šli náhodou kolem a vzali si pár set kilo železa :( ale nekradli - vydělávali nějaký peníze. :( :( :( :(

mimochodem, tv nova a jejich objektivní zpravodajství... to snad ani nemá cenu komentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle je az moc pravdivy,tohle je totiz kruta realita ktera se deje nejen v ostrave ale i u nas v karvine,Cunek je podle me politik ktery se jako jediny neboji s tim neco delat a ma mou podporu a co se tyce pani starostky tak bych volil horsi slova nez ona ;) moje vlastni zkusenost,zaparkuju pred tescem a ani nestihnu otevrit dvere a kolem me hafo cyganu,prodavajici nejaky "zlato" bud falesne nebo kradene,ale to tu rozebirat nechci,poslal sem je slusne do p*ce a za chvilku prijeli policajti,vsichni se rozutekli do tesca jakoze nakupovat a zustala hlidat jen nejaka stara cygana,policajti na ni proc tam tak sedi na zemi vedle zaparkovanych aut a ona starej se o sebe a jdi do (zadni casti) receno slusne,tohle rict policajtovi tak kdovi co z toho dela,ale u ni nic....jen se rozjeli pryc a zaparkovali jakoby se nic nedelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesnášim nemakající hnědočechy sosající z polozkrachovalýho státu sociální dávky v hmotný nouzi.

Všichni maj od patnácti invalidní důchod a od osumnácti sedum fakanů.

Sou však chvíle, kdy mi čórkující hnědočeši nevaděj.

Kupříkladu pokud pod rouškou tmy proniknou do areálu bejvalý Poldovky a s mrzkým vybavením a minimální znalostí stavařiny se vrhnou do rozkrádání ocelový konstrukce jedný z mnoha opuštěnejch hal.

Absence statika, inteligence a pudu sebezáchovy pak vede k tomu, že pod zřítící se halou po spoustě z nich chmátne nemilosrdná ruka přírodního výběru.

Víc takových nočních brigád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím nenazývej je hnědočechy ,já jsem Čech oni ne

no měl bych dotaz, když už jste tu na to narazili

Cikán a Róm, jakej je v tom rozdíl??

Róm, jako, že pocházejí z Itálie?

A Cikáni jsou Maďaři a Rumuni?

Romové jsou ti, co makaj

Cikáni ti, co nemakaj

lol

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zóna A mala na túto tému skvelú skladbu, refrén bol "Cigánsky problém vyriešiť treba, cigánsky problém týka sa aj teba" :punk: Tu

je nahrávka aj s klipom.

Mne sa vždy páči, keď v tv nejaký aktivista zanietene rozpráva o diskriminácii a o tom, ako sú chudáci cigáni utláčaní a znevýhodňovaní a ako im každý ubližuje. Na toto je len jedna odpoveď - nech si k sebe alebo do susedstva nasťahuje cigánsku rodinu, do 30 dní zmení názor aj ten najtolerantnejší človek.

Zaujímavé čítanie je aj tu http://www.geocities.com/ociganoch/Fragmenty.html.

Bobik: Slovo Róm vzniklo v 90tych rokoch a vyjadruje príslušnosť človeka k etniku cigánov. Pomenovanie Róm vzniklo preto, lebo pomenovanie Cigán je vraj urážka...

Rolbar: Makajúci Cigán nie je Róm, ale sci-fi lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím nenazývej je hnědočechy ,já jsem Čech oni ne

no měl bych dotaz, když už jste tu na to narazili

Cikán a Róm, jakej je v tom rozdíl??

Róm, jako, že pocházejí z Itálie?

A Cikáni jsou Maďaři a Rumuni?

Romové jsou ti, co makaj

Cikáni ti, co nemakaj

lol

:D

Ja teda nevim, ale byl to cikan je to cikan a bude to cikan .... rom si vymyslel nejakej kreten, protoze slovo cikan zacinalo byt hanlivy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zóna A mala na túto tému skvelú skladbu, refrén bol "Cigánsky problém vyriešiť treba, cigánsky problém týka sa aj teba" :punk: Tu
je nahrávka aj s klipom.

Mne sa vždy páči, keď v tv nejaký aktivista zanietene rozpráva o diskriminácii a o tom, ako sú chudáci cigáni utláčaní a znevýhodňovaní a ako im každý ubližuje. Na toto je len jedna odpoveď - nech si k sebe alebo do susedstva nasťahuje cigánsku rodinu, do 30 dní zmení názor aj ten najtolerantnejší človek.

Zaujímavé čítanie je aj tu http://www.geocities.com/ociganoch/Fragmenty.html.

Bobik: Slovo Róm vzniklo v 90tych rokoch a vyjadruje príslušnosť človeka k etniku cigánov. Pomenovanie Róm vzniklo preto, lebo pomenovanie Cigán je vraj urážka...

Rolbar: Makajúci Cigán nie je Róm, ale sci-fi lol

Makajici cikan neni scifi, to je Dezo, jen se malo vyskytuje viz. obrazek post-3469-1187821854_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tu čest jednomu smradlavýmu cikánovi přerazit rypák a roztrhnou obočí :aggressive:kol8 Jsem na to hrdý a udělal bych to klidně znova. Akorát jsem potom v koupelně strávil půl hodinku důkladnou desinfekcí abych od toho šmejda nechytil nějaký sfinstvo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tu čest jednomu smradlavýmu cikánovi přerazit rypák a roztrhnou obočí :aggressive:kol8 Jsem na to hrdý a udělal bych to klidně znova. Akorát jsem potom v koupelně strávil půl hodinku důkladnou desinfekcí abych od toho šmejda nechytil nějaký sfinstvo lol

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě přišlo tohle včera emailem docela dobré -

Ve vlaku z Frýdku-Místku sedí dva starší páni. V Paskově si k nim

> přisedne

> mladá cikánka. Jak tak cesta plyne, cikánka začne špásovat.

>> Zvedne si sukni a přeloží nohy. Dědci na to nereagují. Cikánka se diví,

> ale je už celkem dobře rozhecovaná, tak vytáhne sukni ještě výše a

> roztáhne

> nohy. Dědové opět nic. Cikánku to už pořádně rozpálí a tak si vysvleče

> kalhotky a ukáže jednomu z nich holé přirození. Starý pán se dvakrát

> zhluboka nadechne, sáhne po slepecké holi a řekne kamarádovi:

>>

>> "Juro, cítíš to taky? Smrad jak v piči - Ostrava! Vystupujeme!!!"

(ps - omlouvám se za sposté slovo ale bez něho ten vtip nemá cenu)

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me vzdycky rozesmeje,ze nekdo pouziva pro oznaceni cikanskeho etnika slovo rom.Jsou to cikani.Vzdy byli a budou.99,5 procenta netaha,parazituje na nas,slusnych a dane platicich(nikomu nechci ale sahat do svedomi)lidech.Radsi si napraskaj decka a kdyz nemaj prachy kradou,kdyz je chytej,rvou,ze jsme rasisti!!Do toho Dzamila zaklada organizace pro zarazeni socialne slabych "romu"(to je tech 99,5prc)a pumpuje EU o 13 miliard a nas o 100 mega..Je mi na bliti z tehlech smejdu..Ze vsech...DIE THE BLACK SCUUM!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes k nám do práce přišel majitel poměrně velkého obchodu s elektronikou a že k němu včera přišel cikán z pracáku a že by u něj chtěl makat. Pán se zamyslel a že si udělá prdel, tak mu řekl, že ho okamžitě bere. Že může nastoupit okamžitě. Cikán mu vyrval z ruky papír z pracáku (dostane tři razítka, že ho neberou a na pracáku dostane podporu) a zdrhal jako blechy z přejetýho psa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ to je bežná realita...

Cigáni ale vedia byť aj iné prekvapenia - v jednej nemocnici u nás v meste pracuje doktorka, ktorá je cigánka, bez problémov sa k cigánom aj hlási. Rodina býva v síce v paneláku, ale v lepšej štvrti, deti chodia na VŠ, proste úplne vzorová rodina! Keby nemala cigánske priezvisko a tmavú pleť, človek by neveril.

Alebo druhý extrém, ktorý som zažil - do predajne prišiel nevábne voňajúci, volajme ho Gejza Lakatoš, v zanedbaných šatách, ale zato ovešaný zlatom - že by chcel auto, že felíciu už nechce. Fabiu odmietol, že chce niečo väčšie ale že ide domov pre ženu a niečo vyberú, lebo chce auto hneď. Prišiel aj s rodinou (žena, švagor, švagriná, kŕdeľ detí, proste bol ich plný showroom), suma sumárum, za hodinu odchádzali na takmer novej predvádzačke O2 Combi L&K s automatom, za ktorú zaplatili v hotovosti, igelitkou plnou 5tisícových bankoviek! Inak to auto ani nevyskúšali, "Gejza dyk šun hento je pekné, a té fajné bíle sedačky, šak já ti ich budem čistiť kefou", a už to bolo :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...