Přejít na obsah

zadní hlavové opěrky


malyhonza

Doporučené příspěvky

mám octavii I, půjdou do zadních sedaček hlavový opěrky z OII? mě totiž už docela vadí když je sklápím že je musím furt vyndávat, protože mám sedačku moc posunutou dozadu. Ty v OII sou pěkně takový krátky a ohnutý, nevite jestli tam budou sedět? Zkoušel to někdo? díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám octavii I, půjdou do zadních sedaček hlavový opěrky z OII? mě totiž už docela vadí když je sklápím že je musím furt vyndávat, protože mám sedačku moc posunutou dozadu. Ty v OII sou pěkně takový krátky a ohnutý, nevite jestli tam budou sedět? Zkoušel to někdo? díkec

Jakou máš u OI rozteč děr na opěrku a průměr tyče u opěrky? Změřím Ti to na OII a budeš moudřejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a měl jsi je už někdy odčalouněný? je tam taky taková plastová blbost ze které jdou právě ty tyčky. kdyby to bylo z plast, tak bych si to asi dokázal přizpůsobit. můžeš to kdyžtak vyfotit jak to tam vypadá. díkec

Neměl, neblázni, mám skoro nové auto :p

Ještě mě napadlo, měřil jsem jen zadní, možná přední jsou jiná rozteč, i když je to nepravděpodobné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...