Přejít na obsah

VOLBA NÁLEPKY PRO MORAVSKÝ SRAZ



Doporučené příspěvky

No já pojedu asi takhle: v pátek odpoledne výjezd z Turnova, příjezd do Hulína (u Kroměříže), kafe s příbuznými, možná nocleh a v sobotu ráno do Karviné, tam pokec s s-talkerem, a v neděli ráno společně do Olmiku, z Olmiku do Hulína, vyzvednout maminu od příbuzných a hurá nach Turnov lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já pojedu asi takhle: v pátek odpoledne výjezd z Turnova, příjezd do Hulína (u Kroměříže), kafe s příbuznými, možná nocleh a v sobotu ráno do Karviné, tam pokec s s-talkerem, a v neděli ráno společně do Olmiku, z Olmiku do Hulína, vyzvednout maminu od příbuzných a hurá nach Turnov lol

Celkej nadupanej program. Tak jeď opatrně a v neděli se slezem!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já pojedu asi takhle: v pátek odpoledne výjezd z Turnova, příjezd do Hulína (u Kroměříže), kafe s příbuznými, možná nocleh a v sobotu ráno do Karviné, tam pokec s s-talkerem, a v neděli ráno společně do Olmiku, z Olmiku do Hulína, vyzvednout maminu od příbuzných a hurá nach Turnov lol

Celkej nadupanej program. Tak jeď opatrně a v neděli se slezem!!! :)

jooo, to sem celej já, vždycky mám přeprogramováno lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já pojedu asi takhle: v pátek odpoledne výjezd z Turnova, příjezd do Hulína (u Kroměříže), kafe s příbuznými, možná nocleh a v sobotu ráno do Karviné, tam pokec s s-talkerem, a v neděli ráno společně do Olmiku, z Olmiku do Hulína, vyzvednout maminu od příbuzných a hurá nach Turnov lol

ja pocitam ze prijedes v patek :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já pojedu asi takhle: v pátek odpoledne výjezd z Turnova, příjezd do Hulína (u Kroměříže), kafe s příbuznými, možná nocleh a v sobotu ráno do Karviné, tam pokec s s-talkerem, a v neděli ráno společně do Olmiku, z Olmiku do Hulína, vyzvednout maminu od příbuzných a hurá nach Turnov lol

ja pocitam ze prijedes v patek :kuk:

hele asi až v sobotu dopoledne, musím se stavit u těch příbuzných aspoň na kafčo... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UKONČUJI HLASOVÁNÍ!!!

Všem, kteří vytvořily nálepky moc děkuji, protože bylo opravdu z čeho vybírat. Taky si dovolím říct, že je o další srazové nálepce rozhodnuto, protože to co Víťa vyvěsil včera nemá chybu. Je to sice můj názor, ale asi nebudu jediný, komu se líbí. Dnes vyhrála nálepka s-talkera č. 6. Zítra ji posílám na tisk a do týdne by měla být hotová.

post-6110-1191521354_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UKONČUJI HLASOVÁNÍ!!!

Všem, kteří vytvořily nálepky moc děkuji, protože bylo opravdu z čeho vybírat. Taky si dovolím říct, že je o další srazové nálepce rozhodnuto, protože to co Víťa vyvěsil včera nemá chybu. Je to sice můj názor, ale asi nebudu jediný, komu se líbí. Dnes vyhrála nálepka s-talkera č. 6. Zítra ji posílám na tisk a do týdne by měla být hotová.

supéééér a na příští sraz souhlasím s tou Víťovou :palec2: tu samolepku ci a ci a ci lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už má nálepka č.4 dostala 3 hlasy (já sám hlasoval pro jinou) tak jsem se na ni ještě jednou podíval. Na s-talker to nemá, ale možná sraz č. 2... ;)

Viťo, to je bomba!!!!!!!!!!!!!!! :palec2::palec2::palec2::palec2::palec2::palec2::palec2:

Tak tu bych chtěl taky, decentní, ostrá a dle mě velmi půvabná ... :kol-98:

Ne, nemluvím o nějaké ženské, ale o Víťově samolepce č. 4 :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už má nálepka č.4 dostala 3 hlasy (já sám hlasoval pro jinou) tak jsem se na ni ještě jednou podíval. Na s-talker to nemá, ale možná sraz č. 2... ;)

Viťo, to je bomba!!!!!!!!!!!!!!! :palec2::palec2::palec2::palec2::palec2::palec2::palec2:

Tak tu bych chtěl taky, decentní, ostrá a dle mě velmi půvabná ... :kol-98:

Ne, nemluvím o nějaké ženské, ale o Víťově samolepce č. 4 :palec:

To by se nemuselo ani hlasovat. Jen by se upravil termín a místo konání. Pokud nebudete chtít být opět v Olomouci. Pokud by se to stalo tradicí, nebylo by marné dělat ten sraz ve větším měřítku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se nemuselo ani hlasovat. Jen by se upravil termín a místo konání. Pokud nebudete chtít být opět v Olomouci. Pokud by se to stalo tradicí, nebylo by marné dělat ten sraz ve větším měřítku :)

Aby nám pak stačilo parkoviště u Globusu :kol-48:

Pak by to samozřejmě bylo jinde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...