Přejít na obsah

19ti palcová a větší (litá) kola


RS200.

Doporučené příspěvky

Čuste, o2 rs combi, gumy 235/35/19 8.5j et43, kola dobrý, ale vzadu při větším hupnutí mi to škrtne o tu ostrou hranu co je mezi hranou nárazníku a podběhu. Mam rs podvozek a chtěl bych ještě níž k zemi. Je nějaký řešení? Počítám, že to bude na nižším podvozku tužší, ale přeci jen tam bude šance si škrtnout. Udělat odklony? Jak to řeší s velkýma kolama a nízkym autem :D dík.

Editováno: , autor: MatyTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kluci nevíte někdo něco o této octavii?? Má tomasony Tn4 r19 a zajímalo jak to udělal,že je má takhle pěkně schované,když dělají et30 a 40 a to je na RS moc,to pořád kouká. Je snad z Německa,jestli není někde na foru,či v klubu nebo tak,nebo jestli někdo nemá nějaké info. Díky

 

6b9ut4wueruw.jpg

cgt3t7e3irr.jpg

io883botqayx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt no tak to je super ,moc děkuji . Nemáš někde foto abych se podival mužeš třeba poslat na e-mail bettka210@seznam.cz

Pozri ku mne do vlakna (Turbo na kazdy den)

 

Čuste, o2 rs combi, gumy 235/35/19 8.5j et43, kola dobrý, ale vzadu při větším hupnutí mi to škrtne o tu ostrou hranu co je mezi hranou nárazníku a podběhu. Mam rs podvozek a chtěl bych ještě níž k zemi. Je nějaký řešení? Počítám, že to bude na nižším podvozku tužší, ale přeci jen tam bude šance si škrtnout. Udělat odklony? Jak to řeší s velkýma kolama a nízkym autem :D dík.

Tak na nemeckom fore hovoria o zaklepavani tej hrany alebo jej uplnom odstraneni... Alebo sa este skus pozriet do TUV certifikatu, ze co vsetko treba prerobit, aby to bolo OK.

post-10844-0-20245900-1459339812_thumb.j

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...