Přejít na obsah

prosim poradte


burek

Doporučené příspěvky

tady jsou ty obrazky nejak jsem to aji popsal a ted chlapi radte....fakt nikdo nic nevi?

Jestli to není nějaký "booster", ovlivňovátko hodnot z čidel, aby řídící jednotka řídila jinak, než řídí standardně.

Podívat se po drátech by určitě stálo za to, jenže komu se chce věnovat tolik potřebného času a námahy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stale nikdo nic?

Co my, ale řekni nám co ty !!

Víš něco, byl jsi s tím někde ? Ukazoval jsi to někomu ? Takhle s fotek to těžko někdo pozná, když to není standardní a navíc ještě ze západu... rad tady bylo už dost, šel jsi po těch kabelech, atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stale nikdo nic?

Co my, ale řekni nám co ty !!

Víš něco, byl jsi s tím někde ? Ukazoval jsi to někomu ? Takhle s fotek to těžko někdo pozná, když to není standardní a navíc ještě ze západu... rad tady bylo už dost, šel jsi po těch kabelech, atd atd...

Souhlas. Z fotek to nikdo nezjistí, k čemu to slouží nebo sloužilo!

Chce to jít po těch kabelech nebo zajet do servisu, když se na to sám necítíš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...
i když to s origo nic společného nemá, jsou schopni podle kabelů a jejich zapojení říci, co to má za funkci. Zas takoví troubové tam nejsou. Zkus to a dej vědět

tak jsem byl ve skodarne...borec za pultem se na to sel mrknout.prvne rekl alarm,ale nemam ani ovladac nic a nevim proc by alarm mel tlacitko 2 nebo 3 polohovy ted si nejsem jist....no donesl pojistku pres kterou se to zapina.dal jsem ji tam zamack konektory a slysim cvaknuti...mozna sem si to vsugeroval ale cejtil jsem spalenou elektroniku...rikam pica co je???natocil sem to a normal vse jede...pak rozpojim kontakty a pojistka byla spalena...tak fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl ve skodarne...borec za pultem se na to sel mrknout.prvne rekl alarm,ale nemam ani ovladac nic a nevim proc by alarm mel tlacitko 2 nebo 3 polohovy ted si nejsem jist....no donesl pojistku pres kterou se to zapina.dal jsem ji tam zamack konektory a slysim cvaknuti...mozna sem si to vsugeroval ale cejtil jsem spalenou elektroniku...rikam pica co je???natocil sem to a normal vse jede...pak rozpojim kontakty a pojistka byla spalena...tak fakt nevim

Já už vím, co to je!

Je to spalovač pojistek.

lollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...