Přejít na obsah

Padajicí kastlík spolujezdce


Jezek

Doporučené příspěvky

Ahoj prohledával jsem to tu všude ale nikde jsem na toto nenašel odpověď.Začal mi padat kastlík spolujezdce.Vubec nedrží.Když je odemčený i zamčený tak pořád se otevírá.Stačí normální rozjezd nebo mala nerovnost a hned se otevře.Prosím pomozte.Díky

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to samé. Původní majitel zřejmě při rozebírání kastlíku nedbal na zpětnou montáž a neusadil jej dobře. Ty "pacičky" co zapadají do vybrání palubovky nebyly proti sobě a zaklapala se mi pouze jedna strana - kastlík vypadával. Povolil jsem - tuším 4-5 šroubů - díry jsou pro vruty na kastlíku jsou "oválné" - vystředil jsem je a mám klid. V tvém případě mohlo dojít jenom k "povolení" těch vrutů. Rozdělej to a pak uvidíš. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to samé. Původní majitel zřejmě při rozebírání kastlíku nedbal na zpětnou montáž a neusadil jej dobře. Ty "pacičky" co zapadají do vybrání palubovky nebyly proti sobě a zaklapala se mi pouze jedna strana - kastlík vypadával. Povolil jsem - tuším 4-5 šroubů - díry jsou pro vruty na kastlíku jsou "oválné" - vystředil jsem je a mám klid. V tvém případě mohlo dojít jenom k "povolení" těch vrutů. Rozdělej to a pak uvidíš. :palec2:

Dikec za radu.Před týdnem jsem předělával celej interier z šedého do černého.Tak jsem to tam asi blbě nasadil.Včera jsem to rozdělal a lip usadil jak píšeš a bylo to tím.Nešlo mi to pořádně dovřít a tak se úplně nezacvakli ty zobáčky.Tet už to funguje jak má. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...