Přejít na obsah

Škoda autoservisy Brno a okolí


Seiger86

Doporučené příspěvky

Ahoj, bydlím v malé vesnici u Brna a jezdil svoji první škodovku (fabii) jsem kupoval v Autosalonu Hora, všechno OK, až do první reklamace. (vypínající se tempomat a při spuštěné klimatizaci při rozjezdu, nebo při nízkých otáčkách vydávalo něco zpod kapoty skřípání. Řekli mi, že je to normální, že s tím nemůžou nic udělat a co se týče tempomatu, tak že na diagnostice nic nevyběhlo, takže tempomat nevymění.

Pak jsem zajel na doporučení známýho do Top autosalonu v Blansku a tempomat vyměnili bez řečí, dokonce vyměnili kompresor klimatizace. Bohužel se ukázalo, že kompresorem to nebylo, protože divné zvuky přetrvávaly, i když už byly o moc potišší. Nakonec to vyřešila nová napínací kladka rozvodového řemene.

Teď mám čerstvě OII, tak jsem zvědavej, jak bude probíhat servis, případně reklamace u OII.

Otázka na vás, co jste z Brna a okolí. Kam jezdíte do servisu a jak jste tam spokojení, popř. jezdíte někdo do Blanska do Top autosalonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, bydlím v malé vesnici u Brna a jezdil svoji první škodovku (fabii) jsem kupoval v Autosalonu Hora, všechno OK, až do první reklamace. (vypínající se tempomat a při spuštěné klimatizaci při rozjezdu, nebo při nízkých otáčkách vydávalo něco zpod kapoty skřípání. Řekli mi, že je to normální, že s tím nemůžou nic udělat a co se týče tempomatu, tak že na diagnostice nic nevyběhlo, takže tempomat nevymění.

Pak jsem zajel na doporučení známýho do Top autosalonu v Blansku a tempomat vyměnili bez řečí, dokonce vyměnili kompresor klimatizace. Bohužel se ukázalo, že kompresorem to nebylo, protože divné zvuky přetrvávaly, i když už byly o moc potišší. Nakonec to vyřešila nová napínací kladka rozvodového řemene.

Teď mám čerstvě OII, tak jsem zvědavej, jak bude probíhat servis, případně reklamace u OII.

Otázka na vás, co jste z Brna a okolí. Kam jezdíte do servisu a jak jste tam spokojení, popř. jezdíte někdo do Blanska do Top autosalonu?

Ja jsem z oktavkou odnova jezdil do Automedie na Lesne a v podstate spokojenost, ted jak to ma uz skoro 5 let tak uz to tak nedodrzuju a jezdim do Zidenic na Samalovu za garaznikem.

Mrkni semka tady je kontakt i jiny alternativy : http://forum.skodahome.cz/index.php?showuser=10873

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...