Přejít na obsah

2.0 FSI (110 kW)


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Ta tvoje spotřeba je velice pěkná, asi tomu pomohla i ta dlouhá cesta ale je to opravdu velice pěkná spotřeba.

hele, mě to furt vrtá hlavou, jestli ty nemáš na zadku napsáno TDI... jinak si tu spotřebu nedovedu vysvětlit! s FSI takhle krásně, potichu, plynule, prostě bohovsky, jenom za 6,2 l? to snad není možný!!! :Dkol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, mě to furt vrtá hlavou, jestli ty nemáš na zadku napsáno TDI... jinak si tu spotřebu nedovedu vysvětlit! s FSI takhle krásně, potichu, plynule, prostě bohovsky, jenom za 6,2 l? to snad není možný!!! :Dkol5

2.0 - na delších cestách v pohodě 6,8L

Ve městě je to rapidně více - tak nad 10L

JInak super motor a to nemám nic proti TDI (to jen aby mě neukamenovali)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no včera město-město či spíš parkoviště 7.2, jinak normálně 5,7. minulej víkend při cestě pro RS nárazníky mimo město 4.9 (průměr 91 km/h). budu se muset ještě hodně snažit,abych se dostal na 10.5 :( asi s TDI 2.0 budu muset něco udělat ;)

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no včera město-město či spíš parkoviště 7.2, jinak normálně 5,7. minulej víkend při cestě pro RS nárazníky mimo město 4.9 (průměr 91 km/h). budu se muset ještě hodně snažit,abych se dostal na 10.5 :( asi s TDI 2.0 budu muset něco udělat ;)

už je to tu zase!!! božééééééé.... fucklollollol:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no včera město-město či spíš parkoviště 7.2, jinak normálně 5,7. minulej víkend při cestě pro RS nárazníky mimo město 4.9 (průměr 91 km/h). budu se muset ještě hodně snažit,abych se dostal na 10.5 :( asi s TDI 2.0 budu muset něco udělat ;)

No z toho vyplývá málo dynymická práce s plynem, neměls někdy nedávno nějaký úraz kotníku?Připadá mi, že v něm máš nějakou menší hybnost a nedaří se ti pořádně sešlápnout pedál. :) Spotřebu máš pěknou to fakt. kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu sem napsat, jakou jsem měl spotřebu včera ?

Samozřejmě, od toho je demokracie.Pokud se nám nebude líbit, navrhneme ti buď změnu jízdního stylu nebo vhodnou rehabilitaci spodní části pravé končetiny (např. zmoždění kotníku) abys mohl hůře ovládat plynový pedál. ;) Jest-li bude menší než 3,7l vážně mě naštveš-za míň jsem s chrochtáčkem 1.9TDI v Okině II nikdy nejel. :) Nic ve zlém, samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co máš za motor? :p

dobrej motor, dobrej !!! Když zrovna nestojí v servisu, tak je fakt dobrej.

Dobře tedy. Jel jsem na Moravu k dodavateli, 800 km obě cesty, z toho půl dálnice, půl okres. Průměrná rychlost tam 109 za 5,6 litru a prázdnej. Průměrná rychlost zpátky 102 za 6 litrů a naloženo 480 kg. Tak, teď to víte. Je ale taky pravda, že to počítadlo vážně dost kecá. Vidím to minimálně na 0,5 litru. Jenže to vám určitě taky. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrej motor, dobrej !!! Když zrovna nestojí v servisu, tak je fakt dobrej.

Dobře tedy. Jel jsem na Moravu k dodavateli, 800 km obě cesty, z toho půl dálnice, půl okres. Průměrná rychlost tam 109 za 5,6 litru a prázdnej. Průměrná rychlost zpátky 102 za 6 litrů a naloženo 480 kg. Tak, teď to víte. Je ale taky pravda, že to počítadlo vážně dost kecá. Vidím to minimálně na 0,5 litru. Jenže to vám určitě taky. :p

Ale stejně podle mě jestli nekecáš tak to je výborná spotřeba na benzinák. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak to už by bylo minimálně na další takto obsáhlé téma, že? V jakejch výbavách se vůbec dělaj Scouti?

já to vím, já tam byl. Je to khaki košile, hnědý kalhoty, hnědej klobouk a šátek s koženým turbánkem. A perla všeho je lilie s psí hlavou, jako znak na prsou. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...