Přejít na obsah

ABS - svítí kontrolka


Relic

Doporučené příspěvky

Diagnostika a pak jít dál......jak psal kolega asi to bude čidlo.....ale závad může být víc.....

Tak, tak :palec2: KaJe i MartinRS mají pravdu, většinou to dělá jen to čidlo. Mě to dělalo vždy po výjezdu z myčky nebo při dešti. Takže jsu zajel na díru, rozpojil kontakty, vytřel hadříkem, cáknul Kontaktolem a vrátil zpět. Od té doby pohoda! :palec2:

Zkus to také. Když to nepomůže, bude čidlo v háji. Ale závada by se měla určitě objevit v registru ŘJ, takže přes VAG načíst. :palec2:

Dej vědět, jak to dopadlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo to tu před časem zmiňoval (právě ty pojistky). Jinak v Autodilykrc.cz

http://autodilykrc.cz/eshop/skoda/octavia?...dej=%E8idlo+ABS

stojí nové čidlo ABS od Siemense 510,-

Nejnižší cena, kterou jsu na webu našel :palec2:

http://skoda-dily.cz/index.php?action=sear...uery=1J0-927803 419,- Kč a členové fóra mají ještě slevu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím. Dnes jsem se rozjížděl na parkovišti a u PP kola mi něco luplo. Vizuálně jsem nic nezjistil, ale asi po pár metrech se mi rozsvítily kontrolky ABS a ASR. Po nastartování svítí pouze ABS, po rozjetí se rozsvítí i ASR. Byl jsem u kolegy v servisu, VAG hlásí mechanickou závadu PP-G45. Říkal, že to bude 100% snímač otáček. Je to možné? Jak může dojít k takové závadě... Nikde po špinavých cestách jsem nejel.

post-2202-1200065309_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych bral, kdyby mrzlo, ale je "teplo". Asi nějaká nečistota...

To že už máte v Ostravě léto jsem tedy netušil, u nás na Šumavě pořád ještě mzne. :D

Tak možná ty nějaké nečístoty, je to přeci jen spodek auta, tam se dostane věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tento isty problem mala A6 co som chcel kupit... Ale bal som sa, co to moze byt. Talian v servise sam nevedel, ci je to cidlo, ci snimac, alebo cela skrinka ABS-ka... tak som dal ruky prec od toho... samotna skrinka vychadzala na cca. 20 000,--

dnes mam supa a nebanujem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Tak dnes jsem vymenil senzor ABS prace tak 10 minut na vymenu coz bylo bezva,ale kdyz jsem chtel vymazat pamet zavad tak mi to tam porad vyskakuje ta chyba 287 kontrolka nechce zhasnout vy nekdo co s tim??

Projeď to a pak to teprve zkus vymazat..

Já (po výměně obou čidel) to vymazal po 130 km (ujetých) a bez problémů. :palec2:

p.s. jen 10 minut jó??? lol já to měl 3/4 hodiny na 1 čidlo, nechtělo se jim dovnitř ;)

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...