Přejít na obsah

Autopotahy AGS


Jameson

Doporučené příspěvky

Kašlu na to,pokud užíváte jeden účet dva,nediv se,že to dopadá takto.Pokud je někde napsáno pod jedním nickem kolik nalítáš kilometrů,pak se tě v jiným vláknu někdo zeptá "...co na to taťka..."tak se nediv,že vypadáš jako mluvka.

Podstatné a proto jsem taky zareagoval je,že jsi svým výrokem na adresu potahů zcela neoprávněně znevážil doporučení Jamesona. :angry:

ano,máš pravdu,za to se omlouvám..syn se mě sám zeptal(přesněji nabídl),že tady bude přispívat jakoby za mě,já jsem souhlasil...nenapadlo mě,kolik nedorozumění to může způsobit,proto jsem se rozhodl tady začít přispívat sám za sebe... ;)

k potahům-stále dokola..nezbývá,než zopakovat to,co jsem již napsal -výrok "určitě" neznamená 100%..a co není 100%(tudíž co není jisté),není realitou,ale pouhým dojmem=názorem..a dle mého názoru tyto autopotahy vyjímkou mezi nekvalitními výrobky vůči bočním airbagům nejsou,nemůžu to dokázat a bourat se nechystám..nic-méně každá firma,mající skutečné testy tyto testy nějak komentuje,či dokumentuje v podobě fotek..což mi tam jaksi chybí..a když nic jiného, myslím,že fórum je o vzájemném sdělování svých názorů a kdo chce,pravdu si v těch příspěvcích najde..ale jinak nebylo nic proti Jamesonovi,i kdybych měl pravdu,sám Jameson by to nemohl tušit...a přátelsky doporučil potahy,což se cení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano,máš pravdu,za to se omlouvám..syn se mě sám zeptal(přesněji nabídl),že tady bude přispívat jakoby za mě,já jsem souhlasil...nenapadlo mě,kolik nedorozumění to může způsobit,proto jsem se rozhodl tady začít přispívat sám za sebe... ;)

k potahům-stále dokola..nezbývá,než zopakovat to,co jsem již napsal -výrok "určitě" neznamená 100%..a co není 100%(tudíž co není jisté),není realitou,ale pouhým dojmem=názorem..a dle mého názoru tyto autopotahy vyjímkou mezi nekvalitními výrobky vůči bočním airbagům nejsou,nemůžu to dokázat a bourat se nechystám..nic-méně každá firma,mající skutečné testy tyto testy nějak komentuje,či dokumentuje v podobě fotek..což mi tam jaksi chybí..a když nic jiného, myslím,že fórum je o vzájemném sdělování svých názorů a kdo chce,pravdu si v těch příspěvcích najde..ale jinak nebylo nic proti Jamesonovi,i kdybych měl pravdu,sám Jameson by to nemohl tušit...a přátelsky doporučil potahy,což se cení ;)

Vidím,že se neshodneme ani na významu slov,jak bychom se tedy mohli shodnot na ostatním.

Podle mně je (a myslím i že mnoha dalších) slovo "určitě,určitý"znamená jednu konkrétní věc nebo vlastnost a pokud napíšeš "určitě nemají=100% nemají.

Ale končím,probírat spisovnou češtinu a pravidla pravopisu se mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím,že se neshodneme ani na významu slov,jak bychom se tedy mohli shodnot na ostatním.

Podle mně je (a myslím i že mnoha dalších) slovo "určitě,určitý"znamená jednu konkrétní věc nebo vlastnost a pokud napíšeš "určitě nemají=100% nemají.

Ale končím,probírat spisovnou češtinu a pravidla pravopisu se mi nechce.

ok,souhlasím...když nic jiného,je od nás obou nefér vůči Jamesonovi,že probíráme tyto věci na jeho tématu,které určil lidem... ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi teda nějak hlava nebere, jak může napadnout někoho, kdo teprve dělá autoškolu se tady prezentovat za někoho uplně jinýho, kterej má spoustu odjetých kilometrů za volantem. ale v jiným vlákně vidím už jinej nick, tak snad je konec pohádkám.

a slovo "určitě" znamená "určitě", ne "možná"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no to teda čučím, o čem všem se dá debatovat !?

Pokusím se, vrátit se na začátek , k těm potahům, jestli to nebude někomu vadit.

Tak že , pro ty co chtěli vidět jak to vypadá v reálu, připojuji fotky a dodám.

Typ materiálu, barvy, i střihy si můžete poručit dle přáni. Já chtěl aby se to co nejvíc podobalo originálu. Mám pocit že i látka je stejná. Co se týče airbagu, na fotkách je to vidět, je tam na bocich opěradel nezašitá škvíra, spojená na třech místech suchým zipem. Nejprve jsem měl obavy, že je to nic moc, ale je to v poho. Samo se to nerozepíná ani nepovoluje.

Jediná praktická připomínka je ohledně zadní sklopné opěrky. Při jejím vyklopení, se musí pruh látky ropzepnout zipem odspoda nahoru a pak vyklopit opěrku. Asi praktičtější, by bylo rozepínat zip ozhora dolů, aby ten pruh nevisel zezhora ( nemusel se prostrkovat za operkou) ale ležel na sedáku, pod opěrkou. Myslím, že v případě tohoto přání, s tím nebude problém. Potahy neelektizují, nekloužou a estetický dojem nechám na vás, mě dostačuje ;)

Jameson

post-4769-1197791116_thumb.jpg

post-4769-1197791179_thumb.jpg

post-4769-1197791209_thumb.jpg

post-4769-1197791227_thumb.jpg

post-4769-1197791250_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkujeme za fotky , tak už vím proč to natažení potahů stálo jen pár korun . Asi bych do toho určitě nešel a nechal si raději předělat sedadla od Alesia. Ale to je pouze můj názor, každý má přeci svůj .

souhlasím-možná jsou kvalitní,možná i bezpečné,samotný střed je pěkný,ale to je tak asi vše..ty kraje jsou hrozné..(také jen můj názor).. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že o dobře provedené instalaci potahů mám jinou představu..viz http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...9314&st=125 A tím se nechci nijak chlubit nebo vytahovat, jen jsem docela puntičkář a to i na detaily, takže si jako hračička hodně věcí dělám sám

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že o dobře provedené instalaci potahů mám jinou představu..viz http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...9314&st=125 A tím se nechci nijak chlubit nebo vytahovat, jen jsem docela puntičkář a to i na detaily, takže si jako hračička hodně věcí dělám sám

sice já umělé potahy nepotřebuji,ale pokud ty ano,není co řešit-máš to moc pěkné,škoda jen těch nápisů(bez nich by to vypadalo,jako originál) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Mám octu už nějaký čas, ale všechny potahy co jsem tam měl se mi roztrhali na levé straně řidičovi sedačky.

Koupil jsem si potahy od fy.Autopotahy ASG-autopotahy Nosek H.K. a mohu čestně prohlásit že mi vydrželi ze všech potahů co jsem kdy měl nejvíce.

Mám je na octě cca 2 roky a bez žádných podotýkám žádných problémů.

Čau Macc

Š. Octavia Tour 1.9 TDi 96kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...