Přejít na obsah

Porucha vyhřívání zpětného zrcátka


PGTrebeach

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

před cca 2 týdny jsou koupil Octavku 1,9TDi, 66KW, 11/1999, jsem s ní max. spokojený, ale všiml jsem si že mi nefunguje vyhřívání v levém (řidičově) zrcátku. Pravé (spolujezdcovo) jde normálně. Jsem z toho :feve: , zvlášť teď v tomto nečase, kdy mrhlolí a ještě k tomu to namrzá. Vyhřívání spouštím zároveň s vyhříváním zadního skla.

Nevíte někdo co s tím? Co a jak zkontrolovat? Nerad bych hned něco dok.... než se do toho pustím za :help: předem děkuji! Jako nováček jsem pátral ve fórech jestli toto někdo řešil a podobnou radu jsem nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je možné, že zrcátko bylo v minulosti praské a někdo tam dal sklo bez výhřevu, takže bych začal kontrolou, pokud tam bude výhřev, tak proměřit ohmmetrem.

;)

Díky za radu, zrcátko tam bylo bez výhřevu, takže jsem si sehnal neorigo vyhřívané.

Kdyby někdo taky potřeboval, tak jsem jich našel spoustu, třeba tady: http://www.superautodily.cz/index.php?stra...mp;produkt=9350 (levé vyhřívané, v rootu http najdete samo i pravé :palec2: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

před cca 2 týdny jsou koupil Octavku 1,9TDi, 66KW, 11/1999, jsem s ní max. spokojený, ale všiml jsem si že mi nefunguje vyhřívání v levém (řidičově) zrcátku. Pravé (spolujezdcovo) jde normálně. Jsem z toho :feve: , zvlášť teď v tomto nečase, kdy mrhlolí a ještě k tomu to namrzá. Vyhřívání spouštím zároveň s vyhříváním zadního skla.

Nevíte někdo co s tím? Co a jak zkontrolovat? Nerad bych hned něco dok.... než se do toho pustím za :help: předem děkuji! Jako nováček jsem pátral ve fórech jestli toto někdo řešil a podobnou radu jsem nenašel.

vyndat sklo proměřit přívod ... pravděpodobně špatné sklo .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Řeším také problém s nefunkčním vyhříváním. Měřil jsem přívod ... 12V i při zatížení, OK. Fólie je ale někde přerušená - neprůchozí. Takže nové sklo.

 

Mám dotaz, jestli má smysl kupovat originál za 1000,- nebo nejsou problémy s Čínou (dnes ve většině obchodů jako "značka" Diamond) za 150,- ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...