Přejít na obsah

Výhřev zpětných zrcátek


vvcrx

Doporučené příspěvky

Mám prosbu, měnil jsem levé (řidičovo) zatečené originální zpětné zrcátko za nové neoriginální vyhřívané s natáčením. a od výměny pozoruju, že nefunguje výhřev. Zapojil jsem to stejně jak to bylo 2 drátky k zrcátku.. jen jsem nepoužil kablik který je k samostmívanému zrcátku(originál).   

Zkoušel jsem proměřovat odpor vyhřívání zrcátka a je 21 ohmu.. Bohužel však na drátech nemám žádné napětí ani při nastartovaném motoru a zapnutém vyhřívání při venkovní teplotě 10stupnů..ukazuje to jen cca 0.4V

Nevíte kde může být problém ?

Pravé zrcátko vyhřívá normálně...  

Mám podezření na pojistku ale nevím která by to mohla být pokud to vůbec přes pojistku jde...

Nemáte nějaký nápad proč tam nemám těch 12V ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, může mě někdo poradit jak zjistit bez zamlžení zda zrcátka hřejí? Na dotek jsou neustále studené. 

 

A kde to najdu ve vagu? Prosím o přesnou cestu k těm akčním členům, kde to zjistím. Abych věděl, zda fungují a jen je neumím zapnout, nebo nefungují.

A přes diagnostiku přes akční členy musí být také splněna podmínka teploty pod 20 stupňů? Děkuji 

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahojte,

mám OII, rv 2006, 1,6MPI, BSE, Elegance.

Kde zistím či to moje auto mám alebo nie. Pretože na ovládači zrkadiel mám ikonku výhrievania zrkadiel.

Pripájam foto nálepky výbavy auta.

 

V OI to vyhrievanie pekne vysúšalo kvapky vody počas jazdy v daždi.

Ďakujem za pomoc.

Vehicle data sticker.jpg

Vehicle data sticker 1.jpg

IMG_20210522_165613.jpg

IMG_20210522_165556.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

 

On 5/22/2021 at 11:15 PM, Sudetak said:

Zapneš a dáš na zrcátko ruku ?

Samozrejme, že som to skúšal. Ak je zapnute - nehreje. Islo mi o to zistit ci to vobec ma vyhrev...podla PR kodov. Ale ako spomenul Miňo, rozobrat a pozriet. Tomu som sa chcel vyhnut.

 

 

On 5/23/2021 at 12:05 AM, mino22 said:

Aby ti to hrialo musi byt pod 20°C. Ak to nehreje vybrat zrkadlo a ak su pripojene 2 kable, zrkadlo vymenit. 

Dík Miňo. Rozoberiem a pozriem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...