Přejít na obsah

Brzdové třmeny


bodler

Doporučené příspěvky

tak jestli chceš jakoukoliv radu, tak tam dej originál. Zrovna na brzdách bych teda nešetřil. Tos koupil nějakou bouračku, kterou chceš dát do kupy ?

mimochodem na bazaru někdo prodává přední brzdy na RS (nový myslím) a obě strany samozřejmě.

Jen ještě doplním : měnil jsem nedávno destičky na Fabii. Pro danou motorizaci a rok výroby se dělají 3 různý typy ! Nevím už, co tam bylo za rozdíly, ale je docela dobře možný, že byly jiný i brzdiče. Zmiňuju to proto, že bys při snaze ušetřit za novej brzdič, moh ve finále třeba taky kupovat dvoje desky.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je bouračka ,ale né moje ty brzdy na bazaru jsem nenašel a za nové brzdy ve škodovce je pěkná pálka a nemontují se ty brzdy na nějaké audi?přesto díky

jako vsadím se, že montujou a že těch aut bude klidně i víc, ale v tom případě sháněj obě strany nebo se ti může stát, že bude každá jiná. Ale stejně by mi přišlo blbý, dávat do kupy zánovní auto, se kterým pak bude někdo lítat 240 a hledat díly na brzdy z nějakých šrotů. Kolik se na tom brzdiči ušetří ? Bejt to karosářský díly, tak neřeknu, ale brzdy ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je bouračka ,ale né moje ty brzdy na bazaru jsem nenašel a za nové brzdy ve škodovce je pěkná pálka a nemontují se ty brzdy na nějaké audi?přesto díky

Mě se to taky moc nezdá koupit neorigo brzdiče ale je to tvé rozhodnutí-zkus se poptat v Seatu, Golf bude jednoznačně dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda,koukal jsem na http://www.auto.asp2.cz/octavia-2-exterier.aspx

kde mají:

Brzdiče

Přední brzdiče RS s destičkama, kotoučema,ložiskem, čidlama ABS, těhlicema, ložiskem.

Cena: 12.400,-Kč

Jo Alesio má pěkný ceny, jen by se měl jasně vyjádřit, zda je to skutečně i s dokladem a vč. DPH. Já v tom opravdu dodnes nemám jasno. A pokud o tom už tady někde psal, nechť promine. Já bych to osobně k těm cenám připsal rovnou na web, jakože jsou to třeba ceny bez DPH nebo naopak s DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, asi jak co... třeba jsem scháněl zadní znáček RS, má ho za 590,- ,kdežto ve škodovce ho koupíš za 405,-

naopak sadu zámků i s 2 klíči má za 1750,- a ve škodovce chtějí za dodělání 1 klíče 3500.-

jen ho musíš chvíli uhánět... takže musíš volit mezi cenou dílu,dobou dodání a jestli je s dokladem,či bez. to už je na tobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...