Přejít na obsah

Problem s rucickami palubni desky a "bzucakem"


Inventec

Doporučené příspěvky

Vim ze toto tema se tu nekde probiralo ale duvod proc ho zadavam jako nove je protoze se moc lidi ke starsim tematum nevraci. Mam nasledujici problem :

Uz asi neco kolem 10 mesicu me zlobi rucicky palubnich pristroju (desky) a to ze padaji, respektive jsou skoro porad mrtve, ovsem dva tydny zpet opet ozily a spadnou uz jen zridka (ale stale padaji), tahle zmena nastala pote co mi odesla jedna ze zarovek H4 100W, domnival jsem se ze to mohlo byt prave tim ze si zarovky brali az prilis a diky tomu ze mi jedna odesla se auta "ulevilo" ale to bylo asi po 5ti dnech uplneho fungovani rucicek, ktere po sleze zacli zase zlobit, co me ale jeste zarazelo je i to ze mi take ozil "bzucak" signalizace zapleho svetla pri otevrenych dveri ridice, ktera ovsem take funguje jak se ji to hodi.

Nemohl by byt celkovy problem v dobijeni ci spatnem alternatoru (v elektrice jako celkove), nebo je to problem konkretnich veci jako je znama chyba budiku ci bzucaku.

Predem dekuji za reakce a zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud mas budiky pred facelift tak jasna zavada v budikach, facelift budiky maji uz pasivne chlazeny integr obvod - tady stablik, takze tam neni takovej teplotni vykyv jako se deje tady na tech deskach.

viz foto: stare umisteni a nove umisteni vcetne noveho usporadani a pas. chladice

post-3876-1199108820_thumb.jpg

post-3876-1199108838_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud mas budiky pred facelift tak jasna zavada v budikach, facelift budiky maji uz pasivne chlazeny integr obvod - tady stablik, takze tam neni takovej teplotni vykyv jako se deje tady na tech deskach.

viz foto: stare umisteni a nove umisteni vcetne noveho usporadani a pas. chladice

Ja o te "vade" vim, jen sem se chtel ujistit ze tomu tak je a nemuze to byt necim jinym.

Diky za postreh a radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...