Přejít na obsah

Špatné starty


Fosfor

Doporučené příspěvky

Pomooc. Špatně mi startuje auto. Když startuji, tak se motor zhoupne, jako by byla vybitá baterie .Vyměnil jsem baterii a je to pořád stejné. Dobíjení funguje.

Nevíte někdo, v čem to může být? Že by startér?

Dík

Editováno: , autor: Fosfor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Pomooc. Špatně mi startuje auto. Když startuji, tak se motor zhoupne, jako by byla vybitá baterie .Vyměnil jsem baterii a je to pořád stejné. Dobíjení funguje.

Nevíte někdo, v čem to může být? Že by startér?

Dík

Přidřený kluzný ložiska startéru. Ten se při startování jakoby "zakousává" a tím pádem má malé otáčky. Zrepasovat startér bych radil já,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidřený kluzný ložiska startéru. Ten se při startování jakoby "zakousává" a tím pádem má malé otáčky. Zrepasovat startér bych radil já,

už jsem to tu taky psal, natlouk jsem baterku, co se do ní vešlo, chvíli jako že dobrý a teď to zase dlouho točí. Říkal mi mechoš, že to je starter, ale repas je prej taková cena, že je lepší koupit novej. V každým případě to ještě nechám, protože to není zase tak hrozný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menili sa puzdra,pastorok,uhliky.

S rozobratim nebol problem.Pri skladani trochu,vratit zavlacku tvaru C na povodne miesto na hriadelke.

Puzdra som mal origo zo skodovky,ostatne veci od chlapika z f.Bosh.

Material stal 1400 SKK.Robil mi to doma kamarat,ktory pracuje v skoda servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...