Přejít na obsah

imobilizér


rogerpv

Doporučené příspěvky

Škodovka může,není důvod proč by nemohla.Vím to na 100%.Jinak i já ho umím zjistit-Kopřivnice.Když něco,tak cosby@centrum.cz

Ne, ne, Škoda servisy už opravdu nemůžou, jsou on line a kódy už nevidí. Jenom pro rádia.

Už jsem Ti to jednou naznačoval v souvislosti s TFSI. Doposud používaný algoritmus, bude brzo pro všechna nová auta také neúčinný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale můžou :D ,ale auto tam musí být,to je jasné.

Auto tam je, to máš pravdu. Kód ale přeci není přiřazen autu ale k SKZ číslu jednotky. No a o Ledna 08 načítá a vkládá kód Vasil bez toho, že by ho ukázal na obrazovce. Přístup pro přímé čtení kódu je všem servisům zablokován. Několik jich možná současné době ještě do systému vidí ale to je otázka několika málo dní. Kód pro rádio už také proto nezískávají z původního systém ale z programu Elsa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zlej sen.

Mám jetou oktu s štítkem u klíčů, což je doufám ten PIN, ale tatík přišel o klíč k fabce, co jí kupoval novou, a prý žádný štítek u klíčů neměl. Chtěl jsem dokoupit čip imo a přizpůsobit, ale asi bude problém... Je možné, že ten PIN má jinde v nějakých papírech? Případně kdo přizpůsobí případně i dodá čip imo v práglu a okolí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
chtěl jsem přizpůsobit nový klíč ale předchozí majitel měnil budíky a nyní nesedí PIN ze štítku - jde PIN zjistit z VAGu 304IHR nebo 409.1 ? jestli ano jakou cestou?

a co jako že někdo menil budíky ???

spíš bych to viděl na špatnej postup

aby se zmenil PIN k autu muselbys vyměnit motorovou jednotku

PIN ze změnou budíků nemění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co jako že někdo menil budíky ???

spíš bych to viděl na špatnej postup

aby se zmenil PIN k autu muselbys vyměnit motorovou jednotku

PIN ze změnou budíků nemění

díky za info - postupoval jsem dle VISu ale nedostal jsem se přes PIN - jde vůbec přizpůsobit klíče vagem 304 nebo 409.1?

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na doporuceni presunuju z jineho vedlejsiho tematu podobnz problem. dik za pomoc:

Nazdarek panove, tak se po delsi dobe vracim opet s nejakym problemkem. Mam Octavii r.v.2000 predfacelift Tdi 66kW. Nemel jsem k autu dalkove tak sem prikoupil RZ Key. Vse ok. Koupil sem take novou tycinku imobilizeru, podle prodejce 2. generace. nemuzu jej vsak zadnym zpusobem prizpusobit. Prace s Vagem se mi nezda tak slozita ze bych nekde delal chybu. Pin mam.

Postup:

Zvolim modul 17 pristrojovou desku, pote login, zadam pin s nulou pred cislem, aby byl peticiferny. Pak prizpusobeni, kanal 21, hodnotu 2 otestovat. Otestuje se hodnota 2 ( zapise se 1 ???). Ukoncim komunikaci, vytahnu ze zapalovani originalni klicek a vlozim druhy s novym imobilizerem a rozsvitim kontrolky. Kontrolka imobilizeru mi ale stale blika a po precteni chyb zjistuji ze klicek ma slaby signal a prizpusobeni neprobehlo v poradku. Pokud vse udelam znova a zadam prizpusobit pouze jeden klicek (originalni) pak vse funguje ok, takze predpokladam, ze v postupu chyba nebude.

Imobilzer uz sem dal do originalniho klicku ( mam dva), aby byl ve spravne pozici a nebyl moc daleko, ale stejne nic. Taktez jsem kontaktoval prodejce a ten mi po navraceni prvniho imobilzeru poslal obratem novy, ale situace se opakovala.

Nemate nekdo nejaky napady, cim by to mohlo byt? Podle prodejce bych v aute mel mit imo 2. generace. Hledal sem uz skoro vsude, ale nic kloudneho sem nenasel. Budu vdecny za jakekoli rady.

Dik moc

Igor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolikrát si to špatně zadal v jakých kombinacích, co jsi zkoušel první??

3x blbě = zablokování na 15 min zapnutého zapalování

Nebo tyčinka na III gen immo taky možnost! Ještě jednou se vrátím k těm pinům Škodovka to má on-line skutečně od 01/2008 a pin není vydět VAS si to přizpůsobí sám jedna věc, poskytování tajných kódů třetí osobě je porušení smluvních podmínek Škoda Auto a problém!!! A III gen immo si pin náčítá navzájem bez ohledu na to kolikrát se měnily budíky a nebo ŘJ mot tzn že jedno auto a pořád stejny pin u II gen je pin jen v budíkách a přizpůsobí se k ŘJ mot, Dát to někdy do hromady je na palici!! fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo tyčinka na III gen immo taky možnost! Ještě jednou se vrátím k těm pinům Škodovka to má on-line skutečně od 01/2008 a pin není vydět VAS si to přizpůsobí sám jedna věc, poskytování tajných kódů třetí osobě je porušení smluvních podmínek Škoda Auto a problém!!! A III gen immo si pin náčítá navzájem bez ohledu na to kolikrát se měnily budíky a nebo ŘJ mot tzn že jedno auto a pořád stejny pin u II gen je pin jen v budíkách a přizpůsobí se k ŘJ mot, Dát to někdy do hromady je na palici!! fuck

Dobra sranda je mit budiku 3 gen a rj jeste starou 2g.Jinak vyborna vec je mit poradne vybaveni od Carsoftu. superkey, supervin atd...ted mam vse v jednom kablu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra sranda je mit budiku 3 gen a rj jeste starou 2g.Jinak vyborna vec je mit poradne vybaveni od Carsoftu. superkey, supervin atd...ted mam vse v jednom kablu... :)

je rozdíl carsoft - 80000,- v plné

nebo VAG + třeba vagtacho - 8000,-

rozdíl jedné nuly ale dělá divy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
kolikrát si to špatně zadal v jakých kombinacích, co jsi zkoušel první??

3x blbě = zablokování na 15 min zapnutého zapalování

Ahoj,

zkousel sem to uz asi trikrat ( 3 dny po sobe ) tak myslim, ze tim to nebude.

Prikladam foto z Vagu, je mozno podle toho poznat jakou generaci imobilizeru potrebuju?

post-5895-1209820620_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...