Přejít na obsah

Mlhovky Comming/Leaving Home


Alesh001

Doporučené příspěvky

kluci ted patram po tom jak zprovoznit coming home na OII 2008.aktivoval jsem vagem pres dlouhe kodovani ,v prizpusobeni mam nastaven cas coming home 60 sec a leaving home 80 sec.

bohuzel po uzamceni auta se svetla nerozsviti.jak to mam jeste aktivovat?pri zapnutych svetlech nezhasnou.

jedine co funguje je to ze pri odemceni se svetla rozsviti-tedy leaving mi chodi.

vite nekdo co s tim?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravým všetkých....

Mam podobny problem ako mate temu. Chcel by som hmlovky (alebo daylight) pre comming/leaving home. Stal som sa stastnym majitelom novej OII face 12/2010. Zasiel som hned po kupe do authorizovaneho servisu, kde som dostal odpoved ze nieco take nieje mozne. Vraj stretavacie svetla ( halogen alebo xenon) su prepojene s "jednotkou komfortu" a prave len s nimi je mozne prepojit C/L home. Hmlove alebo denne svetla s touto jednotkou niesu prepojene - teda podla nich nieco take mozne nieje.

Viete mi niekto poradit ako je to u najnovsich modeloch, je to skutocne tak ako tvrdia v servise ?

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecaj Ti ...

Všechny světla jsou zapojené do BCM.

A nakodovat to jde, sám to mám a můžeš si i vybrat, jestli se to má rosvítit při vypnutí klíčku, nebo až po otevření dveří ...

Obávám se, že ti ale s tímhle v autorizov. servisu nepomůžou, oni to fakt neumí ...

Editováno: , autor: koubapavel2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Kecaj Ti ...

Všechny světla jsou zapojené do BCM.

A nakodovat to jde, sám to mám a můžeš si i vybrat, jestli se to má rosvítit při vypnutí klíčku, nebo až po otevření dveří ...

Obávám se, že ti ale s tímhle v autorizov. servisu nepomůžou, oni to fakt neumí ...

Chci se zeptat jestli by to šlo i na superba rv8.2008.Dík za odpovědi Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Opět obnovuji toto téma, ,mám dotaz, potřeboval bych (což už mám zaplé) aby mi do mlhovek na denní svícení šlo pokud možno 100% mám tam dané ledky, sice maxidot hlásí chybu ale jako mlhovky fungují v poho, ted jde o to (mám ovladač s tunel lightem) aby to bylo zaplké a fungovalo to bud na nule nebo na tunel???? Aby svítiloy jen ty mlhy, taky mě zjímá jestli je ta jednotka tak chytrá, že když píše že má prasklé žárovky tak tam nepoští štávu na to denní, ale jako mlhovky kdž je zapnu tak fungují (ale zase se vevniř nic nerozsvítí ani na palubce a ani na otočném panelu. TAk jak to teda má fachčit?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...