Přejít na obsah

sportovy filter


peto120lr

Doporučené příspěvky

Nazdar chcel by som nahodit sportovy filter na octavku 1.8 T 20V. mozte sem dat nejake obrazky ako ste to riesili ? nejake inspiracie ? dakujem

Dej tam vložku do origo filtrboxu, nějakou kvalitní od Green, KN...

Jinak s otevřeným kuželem a podobným provedením nemám dobrou zkušenost, sice něco přidá na spodu, ale hrozně ubere na vrchu. Samozřejmě když se k tomu přečipuje jednotka tak to funguje, ale série to nepobírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s vlozkou musim mit aj ladak pak to ma zvuk vyborny ale nesmy to byt filtr do origo boxu chce primy sani pak je to supr,filtr do origo boxu nic moc vidim v tom vyhodu jenom toho ze sa oprat :) vyzkouseno na fabii takze vlastni zkusenost a ten zvuk je navykovy :palec2: bylo to jak 8mi valec to by ste museli slyset lol

Ano, zvuk je pěknej, ale to je tak všechno co je pěkný, snížení výkonu je docela šílený, takže když na sérii, tak jedině vložku do origo boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, zvuk je pěknej, ale to je tak všechno co je pěkný, snížení výkonu je docela šílený, takže když na sérii, tak jedině vložku do origo boxu.

prave ze ja sem zadny snizeni vykonu nemel auto je mnohem lip ale byl aj chip,ale ten byl trochu pozdejc a jelo taky dobre i bez nej,na zimu sem dava origo box a nechtel sem s tim jezdit protoze to bylo linejsi a to sem v nem mel KNko takze s tebou nesouhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud už chceš vrazit prachy do filtru, tak tam dej sportovní vložku do origoš boxu. Tím nic nezkazíš a motor mozná bude líp dýchat. Možná jsem lama, ale když jsem po čipu dal i pro dobrý pocit sportovní vložku, tak jsem žádný zásadní rozdíl ve zvuku ani výkonu nepoznal (na Feldě měl motor aspoň o něco hlubší zvuk, ale na Oktě fakt nic). Pokud chceš řešit zvuk, tak musíš jít přes výfuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze ja sem zadny snizeni vykonu nemel auto je mnohem lip ale byl aj chip,ale ten byl trochu pozdejc a jelo taky dobre i bez nej,na zimu sem dava origo box a nechtel sem s tim jezdit protoze to bylo linejsi a to sem v nem mel KNko takze s tebou nesouhlasim

No, je možný že turbína se chová jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...