Přejít na obsah

Rosenie skiel


SUPKAR

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ahojte mam takyto problem mam fabiu combi rok 2006 1,4 59kw s klimu zacalo sa mi za dazda rosit celne okno tak som menil pelovy filter nepomohlo je tot to iste tak som sa dopocul o klapke recyrkulacie tak som vymontoval kastlika pozeral na to klapka je funkacna pracuje ako ma tak uz vazne neviem cim to je sposobene a takties auto je nezatecene s vnutra pod kobercami tak netusim co to je poradte mi dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem ako dlho auto mas, ale ja som si vsimol ze prave v tomto obdobi ked je casto vonku spara tak sa auto zahmli takmer okamzite, pomoze pustena klima alebo fakt ze naplno ventilator ale ak je vo vnutri viac osob tak je to veru tazke... chalani pisu kabinovy filter, mne zdy pomoze zapnuta klima, lebo klima osusuje vzduch... nevedel som to ale odpozeral som to z inych aut ktore mali tlacidlo na automaticke odrosenie a tam zdy zaplo klimu a fukanie naplno na sklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem ako dlho auto mas, ale ja som si vsimol ze prave v tomto obdobi ked je casto vonku spara tak sa auto zahmli takmer okamzite, pomoze pustena klima alebo fakt ze naplno ventilator ale ak je vo vnutri viac osob tak je to veru tazke... chalani pisu kabinovy filter, mne zdy pomoze zapnuta klima, lebo klima osusuje vzduch... nevedel som to ale odpozeral som to z inych aut ktore mali tlacidlo na automaticke odrosenie a tam zdy zaplo klimu a fukanie naplno na sklo...

auto mam 3 rok a nic podobne ma nestretlo take to len teras mi to robi som s toho zufaly skusal som vsetko Filter novy umyvat akna no nic pomaha len klima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte mam takyto problem mam fabiu combi rok 2006 1,4 59kw s klimu zacalo sa mi za dazda rosit celne okno tak som menil pelovy filter nepomohlo je tot to iste tak som sa dopocul o klapke recyrkulacie tak som vymontoval kastlika pozeral na to klapka je funkacna pracuje ako ma tak uz vazne neviem cim to je sposobene a takties auto je nezatecene s vnutra pod kobercami tak netusim co to je poradte mi dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...