Přejít na obsah

Kde sehnat sedacky v elektrice


Doporučené příspěvky

Nevite kde sehnat sedacky v elektrice??? Mam normalni ovladani a chtel bych tam dat v elektrice a nikde na netu je nemuzu sehnat a ani nevim kolik stoji. Dekuju za pomoc

Jedna stoji 9000Kc-jen kostra, chlapik co je bezne ma v momentalni dobe nema k dispozici. (prej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předem se omlouvám, ale nedá mi to. chápu investice do maxidotu, do volantu, do kol, xenonů atd atd, ale investici 9tis Kč do sedaček v elektrice ne (teď řeším dodatečnou investici, když mám non electric sedačky). když vezmu, že auto mám už přes 3roky, tak sedačku jsem šteloval tak maximálně 2x (bederní opěrku a sklon sedáku), takže tahle investice mi přijde rovna výhozu peněz z okna. zkuste mě přesvědčit o opaku, rád se poučím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předem se omlouvám, ale nedá mi to. chápu investice do maxidotu, do volantu, do kol, xenonů atd atd, ale investici 9tis Kč do sedaček v elektrice ne (teď řeším dodatečnou investici, když mám non electric sedačky). když vezmu, že auto mám už přes 3roky, tak sedačku jsem šteloval tak maximálně 2x (bederní opěrku a sklon sedáku), takže tahle investice mi přijde rovna výhozu peněz z okna. zkuste mě přesvědčit o opaku, rád se poučím...

Proste luxus...o nicem jinym to neni. :)

Pak je jeste dobry kdyz pouziva auto vic lidi, tak kazdej ma svuj vlastni DO a po odemceni se mu vsechno nastavi tak jak mel pred tim. A tohle je pro me taky zbytecny.

Ja uvazuji o el. sedackach jen kvuli tomu ze bych si ji nechal precalounit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste luxus...o nicem jinym to neni. :)

Pak je jeste dobry kdyz pouziva auto vic lidi, tak kazdej ma svuj vlastni DO a po odemceni se mu vsechno nastavi tak jak mel pred tim. A tohle je pro me taky zbytecny.

Ja uvazuji o el. sedackach jen kvuli tomu ze bych si ji nechal precalounit. :)

jak píše Luke, pokud jezdí s autem jeden člověk, sedačky se v podstatě nehejbají a je tudíž nesmysl je elektrifikovat. Druhá věc je, že jsem v rámci vylepšování do toho křápu už nacpal taky spoustu zbytečných peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše Luke, pokud jezdí s autem jeden člověk, sedačky se v podstatě nehejbají a je tudíž nesmysl je elektrifikovat. Druhá věc je, že jsem v rámci vylepšování do toho křápu už nacpal taky spoustu zbytečných peněz.

Mas el. sedacky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej Doli, to existuje fce, že na víc dálkových ovladačů se dá uložit různý nastavení polohy sedačky a při odemčení se aktivuje příslušný nastavení? tak to je mazec, to jsem nevěděl. nicméně i tak, beru, že to je asi jenom ten luxus. protože když u mě řídí třeba přitelkyně, maximálně hejbne s pojezdem sedla, nic jinýho nešteluje a pojezd elektrickej stejně předpokládám není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej Doli, to existuje fce, že na víc dálkových ovladačů se dá uložit různý nastavení polohy sedačky a při odemčení se aktivuje příslušný nastavení? tak to je mazec, to jsem nevěděl. nicméně i tak, beru, že to je asi jenom ten luxus. protože když u mě řídí třeba přitelkyně, maximálně hejbne s pojezdem sedla, nic jinýho nešteluje a pojezd elektrickej stejně předpokládám není.

Jo, je to tak presne jak pises. +Zrcatka. Pojezd je samozrejme elektrickej.

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas el. sedacky?

sem to napsal, ne ? Co bych s nima dělal, když to řídím jenom já. Ani nepamatuju, kdy jsem se sedačkou naposledy pohnul. Snad když mi něco upadlo a nemohl jsem to najít. Ale samozřejmě, jde o komfort, jako u řady jiných věcí v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite kde sehnat sedacky v elektrice??? Mam normalni ovladani a chtel bych tam dat v elektrice a nikde na netu je nemuzu sehnat a ani nevim kolik stoji. Dekuju za pomoc

Celkom dobre elektricke sedatko maju v americkych väzniciach, ale neviem ci su na predaj :w00t1: hihi uz som ticho :blbec:

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačky v elektrice jsou luxus jenže je to mnohem pomalejší než mechanické ovládání.

Než s el. sedačkou někam dobzučím v jednoum směru tak mechanickou už mám kompletně přestavenou.

Jediné v čem mi přijdou el. lepší je paměť na nastavení pro různé řidiče, jinak je to IMHO o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej Doli, to existuje fce, že na víc dálkových ovladačů se dá uložit různý nastavení polohy sedačky a při odemčení se aktivuje příslušný nastavení? tak to je mazec, to jsem nevěděl. nicméně i tak, beru, že to je asi jenom ten luxus. protože když u mě řídí třeba přitelkyně, maximálně hejbne s pojezdem sedla, nic jinýho nešteluje a pojezd elektrickej stejně předpokládám není.

Je to tak, sedačka má 3 paměti s tlačítky, které jde naprogramovat na 3 řidiče. Je to bezva věc hlavně, když se střídá více řidičů. Například já to mám a nemohu si to vynachválit. Mám dva dálkáče - jeden já a druhý manželka a když odemkneme auto svým dálkáčem, tak se to nastaví do uložené pozice a to včetně zpětných zrcátek (a pravé i na couvání k chodníku). I přesto, že jsme stejně vysoký, tak manželka sedí daleko více vpředu a výše, takže pro nás to je bezva funkce (hlavně pro ženský - ty než si to jinak mechanicky nastavěj, tak chlap už je v cíli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Trochu k celé této diskuzi. Pár věcí jenom pro upřesnění.

Myslí na to ta elektrika, že když např. manželka řídí (má výšku 158 cm) a má sedačku vpředu a pozvednutou nahoru, tak dokáže z toho místa vystoupit? Já mám jinou zkušenost u mojí ženy, ta když chce při tom jejím nastavení sedačky vystoupit, tak zajede sedačkou dozadu, protože ji v tom brání volant. To sedí normálně a není plně nalepená na volantu (prostě je menšího vzrůstu). To dělá stejně i ve svém P106.

Tak nějak teď nechápu tu funkci s pamětí.

To by si odemkla, sedadlo by najelo na správnou její polohu. Teď by musela ručně odjed a znovu stlačit pamět.

Asi blbost, né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...