Přejít na obsah

Velikost ložné plochy?


traveller

Doporučené příspěvky

Potřebuji, aby mi kamarád přivezl náklad (ribstol) o rozměru 230x80x20 cm. Můj dotaz zní - vleze se mu do Oktávky kombíka když sklopí sedadla a sedadlo spolujezdce posune co nejvíce dopředu? Nechce mít otevřený kufr. Díky za info (bohužel nemám možnost to sám někde změřit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji, aby mi kamarád přivezl náklad (ribstol) o rozměru 230x80x20 cm. Můj dotaz zní - vleze se mu do Oktávky kombíka když sklopí sedadla a sedadlo spolujezdce posune co nejvíce dopředu? Nechce mít otevřený kufr. Díky za info (bohužel nemám možnost to sám někde změřit).

Ak má normál(nie N1) tak by sa mal, ja mám N1 a keď posuniem mrežu úplne dopredu, po kufor mi to robí cca. 190cm. Keď to položí na sklupené sedadlo spolujazdca tak možno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji, aby mi kamarád přivezl náklad (ribstol) o rozměru 230x80x20 cm. Můj dotaz zní - vleze se mu do Oktávky kombíka když sklopí sedadla a sedadlo spolujezdce posune co nejvíce dopředu? Nechce mít otevřený kufr. Díky za info (bohužel nemám možnost to sám někde změřit).

no hele ja si myslim ze to bude hodne o prsa....spis o rozinky pod kobercem nez o prsa lol ale vážně.. vezl jsem kuchyňskou desku 260x60 a mel jsem to jen tak tak..

u te "ribstole" se spis bojim te sirky... :help: pac kdyz si vezmu 80 cm od sveho ramene (ridice) doprava tak to se asi nevleze.. ale pokud pockas zkusim to zmerit.. Treba Ti to mezitim povi nekdo jinej.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak spomína Fatty:)

meral som šírku tak 80cm je od pravého B stĺpika a zasahuje asi 1-2cm do sedadla vodiča. Takže nikto nevie či sa to tam napasuje alebo nie je to tak 50:50 takže ťažko niečo iné tvrdiť, podľa mňa by sa to tam vojsť mohlo

OK, díky za info. nechci ho nutit, ať to veze skoro 200 kiláků takhle... To raději naptám nějakou firmu..

Editováno: , autor: traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...