Přejít na obsah

kdo má čiplou OI, 1,6i-75kW


blondakxxx

Doporučené příspěvky

No ja mám 75kw ale typu BFQ a žádnou prodlevu u plynu nemám, za plynem jede hezky a dobře tahne odspodu, maximálka 205 rovinka. Plyn mám elektrický - tempomat O.K. a krásně mi to hodí při řazení samo meziplyn apod. Celkově mám ze to, že to výrazně šetří spojku. Proto - nepleťte nejen 74 a 75kw, ale i BFQ s AVU (i když jsou třeba změny jen ve firmware?). Se spotřebou a výkonem jsem spokojen, jezdím 90 procent město a když potřebuji spěchat, kličkovat a předjíždět, tak si to svoje vezme - klidně i průměr 10 a více, ale nezklame. Když jedu klidně, tak se ve městě vlezu s průměrem do 7,5.

Jo a o přímé propojení potenciometru s elektronikou klapky nejde - potenciometr je pouze dalším snímačem řídící jednotky, plyn si jednotka řídí sama.

hmm, tiez mam BFQ (12/2002 - MR2003) a tu 'prodlevu' je citit, sekunda to sice nieje, ale hlavne pri cuvani do kopca je poznat, ze plyn reaguje trosku neskor a auto ma tendenciu klepat az skapat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, tiez mam BFQ (12/2002 - MR2003) a tu 'prodlevu' je citit, sekunda to sice nieje, ale hlavne pri cuvani do kopca je poznat, ze plyn reaguje trosku neskor a auto ma tendenciu klepat az skapat...

Jsem rád, že jsi upřimný i když jsi mi zkazil radost :palec2:

Editováno: , autor: Zlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...