Přejít na obsah

OI RS koncovka výfuku


Rafek88

Doporučené příspěvky

Je to tak, jak jsem ti už napsal. Už víc jak rok se nevyrábí - betonová čekárna...

Jedinné řešení je koupit normální ovál, co nabízí třeba Spei. Možnááá by jsi mohl zkusit, jestli by ti nevyrobili repliku po vzoru RS na zakázku v Soieta Babice.

PS: příště, když budeš chtít používat moje fotky na prezentaci, tak by bylo dobré se mě třeba zeptat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, jak jsem ti už napsal. Už víc jak rok se nevyrábí - betonová čekárna...

Jedinné řešení je koupit normální ovál, co nabízí třeba Spei. Možnááá by jsi mohl zkusit, jestli by ti nevyrobili repliku po vzoru RS na zakázku v Soieta Babice.

PS: příště, když budeš chtít používat moje fotky na prezentaci, tak by bylo dobré se mě třeba zeptat!

Jee tak to se omlouvam... A dekuju za rady, zkusim to...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, dá se ještě někde sehnat samotná koncovka RS na OCTI??? Chtěl bych jí navařit jako je to na obrázku. Psal jsem majiteli ale ten mi napsal žeji koupil už dřív ve výprodeji za 305 Kč a že už jí neseženu.. Prosím o rady.....

A co tam dát koncovku z FABIE RS ? Ta je také hezká...zkoušel jste to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď z hlavy nevím, jak vypadá koncovka z Fáby. Ale průměr trubek a jejich rozteč se dá upravit, to jsem už řešil. Moje potrubí má prům. 43 a RS má 45mm... V tom bych problém neviděl. Otázka je, kde RS koncovku sehnat! Díval jsem se všude po netu ale našel jsem jen takový hnusný velký ovály 140x70 mm. Origo RS má mít rozm. 125x60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...