Přejít na obsah

problém s motorem


Doporučené příspěvky

čus, mám felinu a mrcha když se ohřeje, tak mezi 2 a 3 tisícema otáček cuká - koukal jsem na motor, jediný co jsem našel - na svíčkách jsou takový popelnatý úsady - údajně od spálenýho oleje - kterej taky docela solidně mizí - tak se chci zeptat, v čem byste viděli závadu... jestli v těsnění vodítek ventilů nebo spíš v kroužkách? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus taky párkrát natankovat pořádnej benzín nebo přidat aditivum na pročištění palivový soustavy. Vypadá to na motor bez valný údržby a možná trochu přidřenej nebo spíš vychozenej - takže kroužky+vložky. Další vady kabely, svíčky, rozdělovač a možná by se ještě našlo. Může taky zlobit ten spálenej olej na lambdě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jistě, ale mám ten dojem , že Felecia navíc ještě stará BMM nezapíše do ř.j. jednotky závady. Ale dají se vyčíst měřené hodnoty.

Závady zapíše. Táta má rok 95, červenec a zapisuje závady. Neuměly to snad jen ty první z roku 94 a snad do jara 95. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to 96tka, VAG mám, závady nevypisuje... vyměnil jsem svíčky, kabely, palec rozdělovače, víčko rozdělovače.... kouknu na tu lambdu jestli tam neni taky ten nános co na svíčkách.... díky za rady

dělalo mi to taky co třeba vyčistit škrtící klapku mě to pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Vetsinou je rozpadla ta gumova hadice na odvetravani motorove skrine - vede zpet do sani - droli se a vetsinou je plna humusu - odebira se to primo kde je vicko na dolevani oleje a kde se drzi pena - ta pena zustava v hadici a fluse to do spalovani i s bordelem lol

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...