Přejít na obsah

štart


sandwwich

Doporučené příspěvky

Ahojte mam O1 1,8T, 2001 na tachaci 130000. Mam ho od leta tak neviem ako sa chova v zime. V lete som vzdy nastartoval a hned pomaly isiel. Ked prisla zima tak musim pockat az otacky klesnu na cca 1000 aj menej inak nejde pridat plyn ked tam mam rychlost. Je to normalne? Navise som pridal nejaky Aquafobin a 2 dni som nejazdil. potom som nastartoval a otacky behali 500-1500, to spravilo iba raz moze to byt tym? Mate niekto nieco podobne? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna ze mluvim kravinu ale co treba skrtici klapka?

neviem otacky nekolisu, ked nastartujem su na 1100 (ked je zima) a postupne klesaju, inak ide vsetko v pohode ale neviem ci to ma takto robit.

Odvtedy jak mi to spravilo 1. krat tak vzdy necham nastartovane kym sa nenastavia ventili. Myslis ze by to nemalo robit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem otacky nekolisu, ked nastartujem su na 1100 (ked je zima) a postupne klesaju, inak ide vsetko v pohode ale neviem ci to ma takto robit.

Odvtedy jak mi to spravilo 1. krat tak vzdy necham nastartovane kym sa nenastavia ventili. Myslis ze by to nemalo robit?

myslim, že je to OK, je to sitič, po nastartování jsou otáčky několik málo sekund něco nad 1000 a posléze klesnou a ustálí se na 900 :)

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, že je to OK, je to sitič, po nastartování jsou otáčky několik málo sekund něco nad 1000 a posléze klesnou a ustálí se na 900 :)

No to viem ze je to sitic ale neda sa v pohode rozbehnut kym sa nenastavia ventili, ked mam neutral tak ide plyn v pohode ale ked tam supnem rychlost tak to skace a v tedy nejde dat plyn. Musim to trochu vytocit aby som sa rozbehol. Rozoberali sa tu studene starty ale kazdemu kolisali otacky a nesiel pridat vobec plyn. Mna by zaujimalo ci to robi normalne. Vag mi raz vypisal 17705 to by mohlo byt nieco s tymi hadicami ale viac to neukazalo a sem tam sa mi rosvieti ´prasatko´ a ukazuje 17545 coz je asi u O1 a Passatou celkom bezne.

Nema tu niekto postup jak vycistit tu skrtiacu klapku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to viem ze je to sitic ale neda sa v pohode rozbehnut kym sa nenastavia ventili, ked mam neutral tak ide plyn v pohode ale ked tam supnem rychlost tak to skace a v tedy nejde dat plyn. Musim to trochu vytocit aby som sa rozbehol. Rozoberali sa tu studene starty ale kazdemu kolisali otacky a nesiel pridat vobec plyn. Mna by zaujimalo ci to robi normalne. Vag mi raz vypisal 17705 to by mohlo byt nieco s tymi hadicami ale viac to neukazalo a sem tam sa mi rosvieti ´prasatko´ a ukazuje 17545 coz je asi u O1 a Passatou celkom bezne.

Nema tu niekto postup jak vycistit tu skrtiacu klapku?

Ahoj, mam ten samej motor i rv, ale to co pises mi nedela...nevim, kolik mam presne otacky, zejtra se muzu mrknout... jinak jsem nedavno musel taky nechat vycistit skrtici klapku, auto skubalo, netahlo a smrdelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam ten samej motor i rv, ale to co pises mi nedela...nevim, kolik mam presne otacky, zejtra se muzu mrknout... jinak jsem nedavno musel taky nechat vycistit skrtici klapku, auto skubalo, netahlo a smrdelo...

Nazdarek tak som skusal hned po nastartovani sa rozbehnut a islo to v pohode. Neviem ale moze to byt tym humusom co som pridal do benzinu co ti ma ´´pomoct´´. Radsej tam uz nic nebudem davat kym nie je -20. Len ze by som asi mal supnut na VAG a spravit zakl. nastavenie. Inak pomohlo ti to vycistenie tej klapky? (kolisanie otacok)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je velká pravděpodobnost v té klapce (osobní zkušenost), tím bych začal, pokud to nepomůže dělá to čidlo teploty nasátého vzduch cena cca600Kč.

No teraz mi to uz nerobi tak neviem kamos mi to daval na comp a asi mi tam obnovil nastavenie. Inak dik za radu keby sa to zopakovalo aspon viek kde hrabnut ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...