Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

Chlapci....nejhezci je ta černa octa to je bezdebat :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:

 

....honziku ? ten napis rs je strasnej ,moc to tam nesedi,jezdi po casce jedna o2 a ta ma mnohem decentnejsi ,jak ji uvidim ,vyfotim...ale trebas na zivo je to hezci,tohle uz je skoro tuzing :D

 

.....Azri : no na tech kolech je to zas jiny :kol-47: nez co bylo na plechach na namku :kol-28:

Editováno: , autor: radiss33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus bejci tak přiště se mnou už počítejte. parcelu máme vyměřenou a uspěšně sme i změřili že se nám tam barák s garáži vejde. zbytek už je na projektantovi aby vymyslel jak ten barák usadit na parcelu :)

 

Lukášku hned jak budu mít čas tak se stavim pro tu samolepku. dneska sem přišel moc dlouho domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ti nevim ... mě tyhle velký akce nelákaj a víš jakej na to mam názor.

Já na Škodahome taky nee :kol-31:

Tak jsem vybral jednu pasáž,stejnou pro přední a zadní kameru.

Žádný zázrak ta zadní není,ale účel to splní kdyby přišlo na lámání chleba.

 

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No táto kurwa upřednostnit nějaký fucking PC před nama, to bude drahý :D

Jinak tiohle chápu, kdysi jsem se dost zajímal o pcčka a opravoval jsem kompa i sestavoval new kdekomu a vím, že 8 hodin opravovat zaprasený polonefunkční pc nebyl žádnej problém, takže pohoda :)

 

Radiss: hele ty lepko ušatá :) mě se vcelku líbí, příjde mi to decentní a jako tuzing mi to nepřipadá. tuzing spíš chápu jako nějaký hustokrutý nárazníky a spojlery a jiný kraviny, který z auta dělaj vesmírnej koráb :D

Ale samozřejmě co člověk to názor a já je respektuju :), tak se měj ty psíčku a doufám, že příště dorazíš, rád bych viděl ty tvoje new sitzny :kol-47:

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo klučci, pojdte do mě :) no uznávám, že to je vcelku dost vidět, takly si myslím, že by to bylo lepší se zimníma kolama (černý), druhak, kdyby to bylo menší (myslím, že to není bůhvíjak velký) a méně viditelný, tak by zas mohl někdo namítnout, že to vlastně je nevýrazný a že to mohlo být víc vidět atd. věřím, že by se takový našli :) je prostě blbý, že když nevidíš na fotkách, jak tro bude v různých barvách vypadat, tak se těžko odhaduje jakou zvolit, proto ta bílá, ve stříbrný by to třeba bylo lepší, nevím. Stejně to asi nevydrží věčně, tak pak zkusím jinou barvu, třeba růžovou :D Hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

jenže tyhle auta mají většinou páni středního věku co nemusejí vstávat ráno v 5 do fachy a dohánět zameškané věci o sobotě a neděli.

btw: luky ta O3 co jsem měl byla elegance plus .. maj ji na skodaplus :)

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...