Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No když vidím jak se k tomu každej má..... tak jsem tam zavolal.

Máme rezervačku na hraní od 14:00 na 2 hodinky (do 14 bylo plno).

Myslím že je to OK, protože stejně přesně ve 13:00 v pozoru tam všichni najednou nebudeme stát.

Dáme pokec, kafe, kofolu, pito a kdo chce tak třeba pizzu a ve 14 tradá valit koule ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem moc smutnej kluci, ošplouchávám dneska auto dopoledne a když jsem byl u zadního nárazníku, tak koukám a nepřestávám věřit co vidím...pravá odrazka v nárazníku je v cca v půlce prasklá v bodě zlomu byla ta leví část vyvalená už nepatrně ven. Divný je, že kolem odrazky ani na odrazce žádné stopy po nárazu atd, vše bez škrábanečku. Dle bližšího zkoumání se v horní části kolem prostředka tý odrazky kus odloupnul (takový asi 3 cm dlouhý střep) a díky tomu to pak asi i vyjelo trochu ven. Je to záhada jako pes, nechápu jak k tomu mohlo vůbec dojí (napadlo mě únava nmateriálu, zatekla za to voda a mrazem, jestli to prasklo...čert ví...sere mě to, ale nic nenadělám. Předpokládám, že nová je tato: http://www.nd-skoda-...avia-ii-rs.html, tato na klasickou O2 to asi není že jo? : http://www.nd-skoda-...i-2009-vys.html

Myslel jsem, že je tp tam nalepený, ale to vypadá, že pouze nacvaklý. Myslíte, že se to dá udělat bez demontáže nárazníku?

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...