Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

DODO: ................. tak jasny ale jde o to tam zavolat tak priste si to klidne na triko vezmu ja,... proto sem se ptal jestli to uz nekdo zamlouval ze bych to kdyztak zaridil ;):kol-47: :kol-47:

JENDIK: ................. no toz toto zajimave teda ... ale tak bud rad ze to je aspon jenom odrazka a neee treba pochroumanej celej zadni naraznicek ;) ... jinak to ze taam zatekla voda a pak to prasklo mrazem,... nevim nevim,.. ale takovej mraz jeste teda nebyl :( ..... spis jestli ti do toho nekdo v praci netuhnul zahadne a nepraskla odrazka ;) popripade nekopnul ;) ....... ohledne odrazky tak ten prvni odkaz je ta tvoje odrazka kterou potrebujes,... ale nejjednodussi reseni bych videl zajet do INPRA a mas to bez starosti odhledne posty a podobne ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně se chlapi nehádejte, mě nejvíc trhá strdce, když je konflikt mezi rodičem a dítětem :D Jo a doufám, že fandíte našim klukům :)

Jinak nejlevnější tu odrazku má p.Hořčička autodíly HH Čáslav, takže super :) ta odrazka je asi totožná s tou co byla na před FL RS že jo? Akorát nevím proč má 2 kódy (že by jeden na combi), ale i tak prodejci to majé v eshopech pomotaný :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kluci, musím zde bohužel napsat, že sice dorazím, ale budu muset ve 2 odjet, takže na 1 tam určitě budu, Lukíne dáme sraz třeba na námku? Řeším doma problémy s kotlem a musím to zítra dát do provozu a nebude to jen tak. Už dnes jsme bez tepla a teplý vody, tak topim v kamnech jak o život a vodu na koupání ohříváme v rychlovarný konvi :D. I tak se ale moc těším až vás uvidím aspoň tu hodinku :) jo a tatko visim ti peníze za minulej bowling, akorát si už nepamatuju kolik to bylo, tak popřemýšlej. Hoj :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus bus!

Včera dobrý.

Jendo: Za kolik jsi nakonec sehnal tu odrazku? Já všechny díly kupuju u cc autodíly-občas je i slevička. Mrk http://www.cc-autodi...-narazniku-leva

Když jsem potřeboval celou spojkovou sadu tak jsem u cc měl lepší cenu (o 1500) než u mého servisáka s 15% slevou u AUTO KELLY :D

Jinak se už přestaň vymlouvat na kotel. Kdyby tam měli místo fotbalu v bedně tenis tak si s náma házel taky :)

Ale povedená neděle: Bowling super, v Kolíně hokej super a Štěpánek jak by smet ;)

Lukáš: Ty chytrolíne, ve 13:00 bylo všude full-tak jsme museli vycouvávat. Pak se to trošku uvolnilo tak jsme tam najeli čumákama,no.... Tak řitě jsou taky dobrý, ne? :D

BTW: Reálně bych viděl srázek až v lednu. V Prosinci bude jako každej rok hoňka (dárky, práce atd.). Všichni to známe tak není potřeba se o tom rozepisovat....

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotky dobry,ale nejak malo ostry,no ale v zapalu hry....jsem vas poznal vsechny,tak hje to gut....hlavne Jenicka :D...ten tam vypada,jakoby chtel dotycnemu dat na cumacek :D :D

....vychazi mi ztoho toto,....uz jednou jsem te varoval,abyses do me nesral..........neeeeee sranda :kol-47:

Editováno: , autor: radiss33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...