Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

zítra se pokusim nějaký udělat. nemám auto doma stojí v práci. neni to nic extra ale prostě je to nabořený ikdyž to bylo max v 10km/hod. podle mě škoda je cca 5-10k možná víc nedokážu to odhadnout. jestli mi to teda vubec uznaj. zítra napíšu jak to vypadá. mam teda 2 svědky z práce takže doufám že s to dopadne podle mých představ a dám opravit i něco víc z laku na autě :D

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus.

A do 3,14če!

Vítej v klubu protože já jsem po letech zjistil, že mám taky dveře měněný. Držím Ti pěsti aby trefili barvu, protože u mě je to vidět a ta naše zapeklitá barva se blbě trefuje....

Lukason: Fakt myslíš že se dá na bouračce vydělat? Pár korun jo, ale při prodeji vysvětlovat potencionálnímu majiteli, že to bylo jen trošku odřený je celkem blbý..... :(

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tati je jasny ze se da vydelat, kdyz dobre poridis a podobne ;) a kdyz mas dobrou pojistovku tak taky ;) zalezi na okolnostech

a vysvetlovat potencialnimu kupcovy muzes dolozit fotkou ;)

ja treba osobne si vedu svoji servisni knizku co a jak podobne bylo delano a pak i fotodokumentacni knizku ;)

myslim ze to je dobra vec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec panové tak dnes na vyfocení v servise. tam to dohadli na 20k :) celej bok u spolujezdce pujdu do nový metalízy. dveře na spolujezdcově straně sou oboje promčknutý a o ochraných lištách ani nemluvim. sou uplně nakaši. jediný co mě štve na opravu pujdu až v lednu maj toho moc prejže.

peťo oni prejže budou když tak dělat rozstřiky takže doufám že to nebude znát

PS: joooo kdyby byl sraz tak vám to ukážu :) jinak foto bude večer ikdyž na něm nic neuvidite :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...