Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

JENI: ............ JO NO JE TO SILENY :( nastesti v letnim uz sem tak tedka honim vsechno tak abych toho mel co nejmin :D ale uvidime :D

DODY: ................. AHA AHA, tak to byl nekdo jinej ale uplne se stejnym kosmickym letadlem ;) kola, barva maska, cocky proste dvojnik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak ;)

za me vydareny sraz ;) ovsem nejlepsi byl zaver v koline a TRESTANI RAPIDA :D ze pepo :D nekdy zopakujeme :D

jelikoz mam dneska nahravani fotek uz plnej krk tak tady nejaky odkaz pro socilani site ;)

je to verejny takze otevrit by to mel kazdy ;)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4140553038224.2146422.1415633509&type=3

tesim se na dalsi sraz panove a doufam ze priste se sejdeme ve vice jak peti lidech ;)

ty co ted nebyli,... maji EXTRA CERVENO-CERNEJ puntik,... !!!!!!!!

OMLUVENKY neprijimame ;)

takze priste zdrc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty wole, vy jste trestali rapida? jako, že jste mu dali pocuc jo? to je dobře :D...sraz špica, parádně jsme jim tam ty auta prolezli a zaprděli, no a Santa Fe je mooc pěkný autíčko kua, akorát nevím, kde vzal ten týpek, že to mělo 2,5L, když dodávaj pouze v naftě 2,2L, to je jedno :) tak se kluci mějte a příšte zase čus :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jardo do 8:50 sem na tebe čekal a pak sem na to už sral. přišel si o hodně povedenej sraz

auta super a jak říkal lukáš rapid dostval pěkně nafrak :D jen ta OIII a ty její blatníky prostě to nemužu rozdejchat. blbej kousek plechu by tam stačil nic jinýho.

ješte bylo super s lukášem a jendou ta kritika a zkouška všech repro sestav ve všech značek a byl sem u některých fakt překvapen a u některých fakt zklamán :)

jinak ten hyundai santa fe fakt super auto ale v automatu bych ho nechtěl :) i ta cena tomu přiměřená k ty vybavě :)

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak ;)

doufam ze mi domluvis nejak tu OIII rad bych si sni udelal nejakej dlouhej vejlet na vikend ;) pokud to nejak pujde pres toho kamose ;)

co myslis ?

radia byli nektery super ;) ale sileny to bylo v tom PUGu a CITRONU !!! ten smrad vevnitr no proste hnus ! .... pak ten pOPEL ;):D tech tlacitek v tom stredaku fakt ukrutne moc :D a to nemluvim o tom co bylo na volantu na tunelu apod. :D

viz. foto OPEL ASTRA

post-58977-0-67269500-1359914292_thumb.j

tesim se na dalsi testovani ..... OIII KOMBI a v neposledni rade OIII RS ;) ...... to bude dobrej VOBUCH ;)

jinak jeste ohledne toho RAPIDKA ..... bylo mi ho tak nejak i lito a hlavne lito kdo si ho vubec pak koupi :D ale tak co,... obstal v nasem ,, RASOVACIM " testu na vybornou ;) ..... motor zadnej tahoun, ale dostacujici i na tu sportovnejsi jizdu :D

............ P.S. dnes sem videl ve vesnicce za caslavi stat na dvore u rodinneho domu RAPIDA ;) a rekl bych ze siroko daleko jedinej kousek :D

P.S.S. ........... MEJTE SE FAMFAROVE SOKOLICI ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě tady musím říct to zvěrstvo, co se mi stalo v sobotu. :( Jak jsme testovali jednotlivý káry, tak jsme seděli taky v pažoutovi, já vzadu a Lukíno s Pepou vpředu, pak kluci vyzmizli a než jsem stačil zareagovat a vylízt taky, tak jsem zjistil, že byly oboje zadní vrata s aktivní dětskou pojistkou. Seděl jsem tam jako buzerant asi 5 minut, než mě nějaký cizí kluci vysvobodili :( Pepa s Lukínem mě v tom žabožroutovi posraným nechali :( i dneska v noci jsem se budil hrůzou a pořád vidím francouzskou vlajku. Tak nazdar, musel jsem to tady napsat, snad se můj stav do příštího srazu zlepší :) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...