Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

milda: .......... oka ;) ....... uz si se probral ze zimniho spanku jo ? :D :D :D

 

 

tatinek: .......... jak SNAD ? :p

 

 

jenicek: ............ tak to mas asi kamarade spatny informace :D jsou to sice novinky ale myslim ze to bude takhle jak to pisou zde: http://www.novinky.cz/domaci/300292-cesko-zasahnou-prudke-bourky-s-krupobitim-varuji-meteorologove.html  jenom doufam ze nebude chcat tak moc abych mohl vecer ridit a nemusel v nedeli mej auto :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jednu novinku - asi přijdu pěšky - dnes mi rupla hadice chlazení a nevim nevím zda zítra přijde na krám kol119

Pokud nebude přijedu technickým vozem značky ŠKODA FELICIE.

 

Pepíno můžeš být v klidu-na feldě mám taky zimáky a naposledy vozila dřevo z lesa a vypadá jako po závodu v autokrosu :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapaci já e chci hrozn moc omluvit ale zítra nepřijedu jdeme hledat na parcelu kolíky a zaměřovat jí kvuli tomu že sme si vybrali hrozně velkej barák 16m x 11m a pak ješte se nám tam musí vejít garáž 9m x 7m. tak si to užijte bezemě a příští měsíc se mou na 110% procent počítejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

............ pohoda, pijanko ;)

 

        jenom ten ,, vocas " mohl bejt lepsi no ;) a ta ucast taky bida ;) ......... tak snad priste ;)

 

kazdopadne,... neplanujete nekdo jet na SKODAHOME sraz ? 1.6. ;) ja jedu tak jestli by se nekdo pridal ;) co ? JENDOSLAVEK, JAROUSEK ? ;) 

NU ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...