Přejít na obsah

xenony


Brien

Doporučené příspěvky

Zdravim asi před tydnem sem si pořídil Octavii 1,8 20V na plyn(lovato) nová toroidní nádrž v rs upravě. No a mam problem s plynem nebojí se to vzít 12-13 l/100km na volnoběh trochu litaj otáčky, ale dozvěděl sem se, že stačí seřídit tu jednotku co řídí ten plyn, a taky je trochu shnilej střed vejfuku, to ted budem měnit, takže se tý spotřebě nedivim.. Co mě ale opravdu vadí je, že sem tam dal 12l benzinu a ono je to sežralo asi na 30 startů... No a pak mam další problém se zaplejma xenonama a bluetooth mi šumí radio(velkej odběr), myslite že to vyřeší naka lepší baterka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim asi před tydnem sem si pořídil Octavii 1,8 20V na plyn(lovato) nová toroidní nádrž v rs upravě. No a mam problem s plynem nebojí se to vzít 12-13 l/100km na volnoběh trochu litaj otáčky, ale dozvěděl sem se, že stačí seřídit tu jednotku co řídí ten plyn, a taky je trochu shnilej střed vejfuku, to ted budem měnit, takže se tý spotřebě nedivim.. Co mě ale opravdu vadí je, že sem tam dal 12l benzinu a ono je to sežralo asi na 30 startů... No a pak mam další problém se zaplejma xenonama a bluetooth mi šumí radio(velkej odběr), myslite že to vyřeší naka lepší baterka ?

Obrať s ena fórum Fíbia 1-Motor-sekce LPG, tam jsou borci a určitě ti poradí .(je tam i několik octávek-né jen fábule. ) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...