Přejít na obsah

Táhne od spolujezdcových dveří


Luke288

Doporučené příspěvky

setkal jste se s tím někdo? přítelkyně mi furt tvrdí, že když jedem, tak na ní odněkud táhne, já na tom místě nejezdim, ale když mě minulý týden vezla, tak je pravda, že od dveří jde mírně chladnější vzduch. na svý straně to nepozoruju. setkal se tím někdo už taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke288 není náhodou problém na klimě - když nalevo máš 22 a vpravo nastaveno 18. To by i mě bylo zima.

Doufám, že to bereš jako vtip.

Mojí ženě, té je pořád zima a kdyby táhlo na té straně, tak ji do auta už nedostanu. Ona má skoro i v létě bundu ......

Nebude problém na těsnění dveří, ono se občas může stát, že se blbě zmáčkne a pak může táhnout nebo koukni na přechod v rohu na úrovni zrcátka.

Kdysi jsem tento problém řešil, ale na jiné značce, když jsem dělal auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luku posaď přítelkyni na sedačku a oblep zvenčí spáry předních dveří lepcí páskou, pokud se pocity táhnutí studeného zduchu zeslabí nebo zmizí je to těsněním, pokud ne může být netěsnost někde okolo tělesa sání klimatizace, které je vpravo před oknem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

izolačka mě nenapadla, docela dobrej nápad, ale spíš bych to viděl na to sání klimy jestli je to umístěný v těch místech. díky za nasměrování Rosťo ;)

S tou izolačkou je to běžný postup když se hledá netěsnost vozu, sání je na pravé straně pod plastem před předním sklem-hloupé je, že se musí odmontovat celý plast před celým oknem, u OI stačí odmontovat jen pravou část.Nebo demontuj spodní plastovou část před spolujezdcem-nejprve vyloupni boční plast palubní desky a pak vyšroubuj 5 šroubů, které je drží, tím demontuješ spodní plast i schránku a dostaněš se k tělesu klimy-bacha nad ním je kovové těleso s airbagem.Pokud máš DP raději do ni koukni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...