Přejít na obsah

problém s barvou


Fída

Doporučené příspěvky

ahoj všichni mam na vás prosbičku mám již namíchanou barvu od firmy Glasurit měla to být 8151 červená corryda a po nastříkání bohužel barva je světlejší nevíte někdo jestli se dá barva ještě dořesit aby byla tmavší nebo co stim??Mam jí celý litr.

Editováno: , autor: Fída
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všichni mam na vás prosbičku mám již namýchanou barvu od firmy Glasurit měla to být 8151 červená corryda a po nastříkání bohužel barva je světlejší nevíte někdo jestli se dá barva ještě dořesit aby byla tmavší nebo co stim??Mam jí celý litr.

Fído, nejlepší by bylo napsat na co, proč, kdy, jak, komu, atp...

Tedy něco ve smyslu: "chtěl jsem si nechat láknout nárazník (po ťukanci) a sehnal barvu. Teď to stříkám, a..."

Ale přece jen bych něco měl: v kufru (tam kde je uložená rezerva) je štítek s konkrétním číslem odstínu barvy. Nevybírej podle názvu, vyber konkrétní odstín podle č. odstínu výrobce. No a s tím určitě zajdi k profíkům, co se tím živí (dražší, ale vyplatí se) a nech udělat u odborníků, nebo alespoň si nechej namíchat od těchto profíků svůj konkrétní odstín.

Varoval bych před nákupem všelijakých opravných tužek, barev á la TESCO, apod. Ona totiž není Corrida jako Corrida.

(má osobní zkušenost: "chtěl jsu si nechat láknout nárazník, zajedu k profíkům, juknou na to, opíšou číslo odstínu, provedou zkoušku, a stejně doupravovali dle potřeb - přece jen 8-letá metalíza časem vyšisuje). Mám láknutý nárazník i kapotu motoru (oťukáno od drobných kamínků) a je to k NEROZEZNÁNÍ od zbytku vozu :palec2: Super práce!

Takže nic ve zlém, ale napsal jsi toho strašně moc málo na to, aby ti někdo fundovaně poradil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fído, nejlepší by bylo napsat na co, proč, kdy, jak, komu, atp...

Tedy něco ve smyslu: "chtěl jsem si nechat láknout nárazník (po ťukanci) a sehnal barvu. Teď to stříkám, a..."

Ale přece jen bych něco měl: v kufru (tam kde je uložená rezerva) je štítek s konkrétním číslem odstínu barvy. Nevybírej podle názvu, vyber konkrétní odstín podle č. odstínu výrobce. No a s tím určitě zajdi k profíkům, co se tím živí (dražší, ale vyplatí se) a nech udělat u odborníků, nebo alespoň si nechej namíchat od těchto profíků svůj konkrétní odstín.

Varoval bych před nákupem všelijakých opravných tužek, barev á la TESCO, apod. Ona totiž není Corrida jako Corrida.

(má osobní zkušenost: "chtěl jsu si nechat láknout nárazník, zajedu k profíkům, juknou na to, opíšou číslo odstínu, provedou zkoušku, a stejně doupravovali dle potřeb - přece jen 8-letá metalíza časem vyšisuje). Mám láknutý nárazník i kapotu motoru (oťukáno od drobných kamínků) a je to k NEROZEZNÁNÍ od zbytku vozu :palec2: Super práce!

Takže nic ve zlém, ale napsal jsi toho strašně moc málo na to, aby ti někdo fundovaně poradil..

[/quote

číslo barvy jsem jim dal, měli i víčko nádrže na porovnání a stejně to nevyšlo myslím že máš pravdu lakýra by musel porovnávat do té doby než se trefí aby to stálo za to a doupravovat si sám tu barvu domluvim se s lakýrníkem ale kdyby ještě někdo něco věděl písněte díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fído, nejlepší by bylo napsat na co, proč, kdy, jak, komu, atp...

Tedy něco ve smyslu: "chtěl jsem si nechat láknout nárazník (po ťukanci) a sehnal barvu. Teď to stříkám, a..."

Ale přece jen bych něco měl: v kufru (tam kde je uložená rezerva) je štítek s konkrétním číslem odstínu barvy. Nevybírej podle názvu, vyber konkrétní odstín podle č. odstínu výrobce. No a s tím určitě zajdi k profíkům, co se tím živí (dražší, ale vyplatí se) a nech udělat u odborníků, nebo alespoň si nechej namíchat od těchto profíků svůj konkrétní odstín.

Varoval bych před nákupem všelijakých opravných tužek, barev á la TESCO, apod. Ona totiž není Corrida jako Corrida.

(má osobní zkušenost: "chtěl jsu si nechat láknout nárazník, zajedu k profíkům, juknou na to, opíšou číslo odstínu, provedou zkoušku, a stejně doupravovali dle potřeb - přece jen 8-letá metalíza časem vyšisuje). Mám láknutý nárazník i kapotu motoru (oťukáno od drobných kamínků) a je to k NEROZEZNÁNÍ od zbytku vozu :palec2: Super práce!

Takže nic ve zlém, ale napsal jsi toho strašně moc málo na to, aby ti někdo fundovaně poradil..

číslo barvy jsem jim dal, měli i víčko nádrže na porovnání a stejně to nevyšlo myslím že máš pravdu lakýra by musel porovnávat do té doby než se trefí aby to stálo za to a doupravovat si sám tu barvu domluvim se s lakýrníkem ale kdyby ještě někdo něco věděl písněte díky

A co jsi to chtěl tedy láknout??? (malé věci nejdou až tak poznat, ale kapota nebo dveře už poznat jsou)

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Fida prepac, ze sa ti tu pletiem ale viete mi poradit kod farby modra dynamic?? je to 9450 ?? dakujem :)PS: pozeral so mu predajcu farieb a tam ten kod nemal tak preto sa pytam vas aky je to vlastne kod vdaka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...