Přejít na obsah

L&K svetla


02rk

Doporučené příspěvky

zdravim,chcem sa spytat,nakolko sa tu snazim najst v bazare L&K svetla na octI.ja mam este tie stare a chcem L&K cire,a je tam potrebne nieco predelat???diky

Tady je to jednoduché, pokud tento nedostatkový artikl seženeš, tak pouze odcvakneš svorkovnice a vymontuješ stará světla a dáš L & K , a radím spíše Face! Vypadají lépe, a svítí ještě líp!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to jednoduché, pokud tento nedostatkový artikl seženeš, tak pouze odcvakneš svorkovnice a vymontuješ stará světla a dáš L & K , a radím spíše Face! Vypadají lépe, a svítí ještě líp!

no jo ale keby som chcel face tak musim menit uz aj naraznik,masku,vystuhu a podobne.alebo sa mylim???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ale keby som chcel face tak musim menit uz aj naraznik,masku,vystuhu a podobne.alebo sa mylim???

L&K svetla jdou namontovat jak je tu psáno bez úprav. Soused si sehnal face světla a vyřešili jsme to takto na původní nárazník. Tak to chtěl on a je spokojený. Co na to říkáte.

post-12458-1204057156_thumb.jpg

post-12458-1204057172_thumb.jpg

post-12458-1204057187_thumb.jpg

post-12458-1204057203_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nemylis.pozri moj avatar,tie predface cire lampy niesu az take skarede.

hmmm ako mam pozriet ten tvoj avatar? ja tu este moc nezabehnuty tak neviem,ak mozes tak daj neake vacsie foto tych svetiel,ja zatial do faceliftu nechcem ist,len chcem cire svetla,a zatial som pocul ze jedina L&k ma cire na model 99.uff no dufam ze poradis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

L&K svetla jdou namontovat jak je tu psáno bez úprav. Soused si sehnal face světla a vyřešili jsme to takto na původní nárazník. Tak to chtěl on a je spokojený. Co na to říkáte.

nevyzera to zle,len mi trochu vadi ta vacsia medzera pod maskou,ale ak je spokojny tak je to super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm ako mam pozriet ten tvoj avatar? ja tu este moc nezabehnuty tak neviem,ak mozes tak daj neake vacsie foto tych svetiel,ja zatial do faceliftu nechcem ist,len chcem cire svetla,a zatial som pocul ze jedina L&k ma cire na model 99.uff no dufam ze poradis ;)

jo jo,hod prosim fotky tech L&K světel,třeba v takovem detailu jak si fotil ty sousedovy :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevyzera to zle,len mi trochu vadi ta vacsia medzera pod maskou,ale ak je spokojny tak je to super :palec2:

Ta mezera pod maskou je opravdu větší. Ono to chtělo ten nárazník ještě trochu přibrousit ať to jde víš. Měl ale strach ať to nevezmeme moc a pak by byla díra pod světlama. O 5mm to ještě přibrat a bylo by to lepší. Hlavně, že je spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm ako mam pozriet ten tvoj avatar? ja tu este moc nezabehnuty tak neviem,ak mozes tak daj neake vacsie foto tych svetiel,ja zatial do faceliftu nechcem ist,len chcem cire svetla,a zatial som pocul ze jedina L&k ma cire na model 99.uff no dufam ze poradis ;)
mam ich zvnutra uz dost zacmudene ale dnes sa chystam lampy rozobrat a jemnou handrickou vyutierat. Editováno: , autor: Laci Pecze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus dat fotky z vice uhlu na svetle a neco o tom zkus napsat vic,diky

Montáž: sundání světel, nárazníku. Výztuha nátazníku se musela ohnout níž aby tam vlezla světla a jelikož roh výztuhy se po ohnutí posunul ven, tak se musel sikama přihnout. Viz foto z montáže.Na předchozích fotkách je vidět černá lepící páska kterou jsme si naznačili kolik nárazníku uřežeme. Staré světla mají po 2 konektorech a nová po 1. Takže staré konektory rozpinovat a napinovat nové. Nasadit světla, nárazník. U chladiče jsou 3 šrouby co drží nárazník na výztuze, tak tam se daly pod každý šroub mezi nárazník a výztuhu podložky asi 8-10mm. Toť vše.

post-12458-1204140273_thumb.jpg

post-12458-1204140830_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem o tom taky uvažoval ale nevěděl jsem jak na to takže jsem nakonec koupil Lak.

Ale vypadá to fatk dobře. Možná ještě dát face masku a lépe by to lícovalo u té masky

A tady fotka mejch Lak

post-873-1204146871_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem o tom taky uvažoval ale nevěděl jsem jak na to takže jsem nakonec koupil Lak.

Ale vypadá to fatk dobře. Možná ještě dát face masku a lépe by to lícovalo u té masky

A tady fotka mejch Lak

vyzera to super,este tie svetla neako zohnat a bude sa na svet pozerat tak aj moja okta :) .len ich akosi nemozem zohnat,a tu na fore uz vobec som ich nenasiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš ještě jeden pohled, taky jsem přemýšlel o face kvůli rs nárazníku, ale nakonec jsem dal L&K....sklo je sklo a ty plastový už jsem viděl párkrát pěkně oťukaný ;)

asi to vydim taky na ty LaK je to moc pekny

jedno mam doma ale nikde se nechce objevit prodej samostatnyho /tusim/ pravyho

z ceho mas tu listu pod naraznikem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem o tom taky uvažoval ale nevěděl jsem jak na to takže jsem nakonec koupil Lak.

Ale vypadá to fatk dobře. Možná ještě dát face masku a lépe by to lícovalo u té masky

A tady fotka mejch Lak

Vav, to mě nenapadlo, že by se ta díra dala vyřešit face maskou. Uvidím co na to soused ale myslím, že to nechá tak. Stálo by ho to další many.

LaK jsou určitě fajn, už jen z důvodu, že je stačí jen přehodit a je to. Se sousedem jsme na úpravě dělali od 10 -19 h s přestávkou na oběd , kafe atd. Žádné hoňky, pěkně v klídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...