Přejít na obsah

Mimonske letiste 2.3.2008


Doporučené příspěvky

Mlada Boleslav jen fouka vitr jinak nic. Ja nevim jak vy ale kdyz by bylo hnusne tak muzem klidne jit nekam si sednout a az prestane tak muzem jet na letiste. Lidi pojedte ja se nato tak tesim

Uz je odstranenny to vedeni vysokeho napeti na R10tce u Bolky ?

Bakov N/J

post-1286-1204393431_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si zatim pujdem nekam sednout a az to prejde tak pojedem na to letiste ne :palec2:

Tj dobrej napad.... minule sme taky byly na obede kousek v jedne hospode ted nevim nazev, je to kdyz jedete z M. Hradiste na Mimon tak je po ceste jedna hospoda pred Mimonskejma valkama se tam schazej vetsinou Subaristi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi z toho vášho zrazu nebudete mať nič, táto predpoveď ma skoro ešte nikdy nesklamala :aggressive:accuweather.com

No me uz zklamali vsechny predpovedi na svete takze tohle beru s velkourezervou ;) ...a pokud bys mel pravdu tak od 10:00hod by sme meli polojasno lol

http://www.accuweather.com/world-forecast-...&hbhhour=22

post-1286-1204395153_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím to moc dobře - v Kosmonosích fouká jak divý a zítra má taky a na otevřený ploše to bude vůbec děs :feve: a v sucho se taky moc věřit nedá. Ale uvidíme ráno

..no u nas bylo sucho od obeda do 6ti vecer az ted se zacina zase zvedat vitr....a taky hlasili ze ma u nas nepretrzite prset takze kdo vi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hele podle accuweather.com mame mit od 10hodin polojasno to je dobry nee ? ;)

Zas je otazka, zda-li bychom to nemeli presunout treba na 11-12hod kvuli tomu abychom na pevno rano rekli zda ano ci ne a lidi co to maj malicko dele nejeli na blind ze to mozna bude mozna ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, teď jsem koukal na jedničku a tam bylo, že zítra se ta Emma má přesouvat kamsi nad Rusko, ale že jde ještě nějaká fronta, a ta by měla dopoledne vypadat cca tak jak dneska, alespoň co se větru týká, tak slibovali v podstatě to samé. Já uvidím ráno, ale spíš to za sebe zatím vidím, že ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas je otazka, zda-li bychom to nemeli presunout treba na 11-12hod kvuli tomu abychom na pevno rano rekli zda ano ci ne a lidi co to maj malicko dele nejeli na blind ze to mozna bude mozna ne ?

Tak to presunem na tu 11hod? :)

Rano v osm bych sem zasel kouknul na pocasi, webkamery, forum a rozhodl se.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas je otazka, zda-li bychom to nemeli presunout treba na 11-12hod kvuli tomu abychom na pevno rano rekli zda ano ci ne a lidi co to maj malicko dele nejeli na blind ze to mozna bude mozna ne ?

.... no mohl by se to posunout na 11 a rano se teda rozhodnout.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...