Přejít na obsah

RAM pamět


karlos3

Doporučené příspěvky

Chlapy kde v PC najdu info.o tom jaký typ operační paměti(RAM) konkrétně mám? prolezl jsem dukumentaci k PC a tam jen píšou že typ mám DIMM,ale to podle těch typů co jsem koukal snad ani neexistuje......jsou dle katalogu typy třeba DDR,DDR2,DDR3 apod. (akorát asi určitě nebudu mít ten DDR3,to je něco nového a teprv to začíná)

PC jsem tak zběžně prolezl a tam jsem nic nenašel,ani v biosu.....

Nemohl by tu nějakej odborník přes PC poradit? chci pořídit větší RAMKU a nevim ted jakej typ koupit.

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy kde v PC najdu info.o tom jaký typ operační paměti(RAM) konkrétně mám? prolezl jsem dukumentaci k PC a tam jen píšou že typ mám DIMM,ale to podle těch typů co jsem koukal snad ani neexistuje......jsou dle katalogu typy třeba DDR,DDR2,DDR3 apod. (akorát asi určitě nebudu mít ten DDR3,to je něco nového a teprv to začíná)

PC jsem tak zběžně prolezl a tam jsem nic nenašel,ani v biosu.....

Nemohl by tu nějakej odborník přes PC poradit? chci pořídit větší RAMKU a nevim ted jakej typ koupit.

Předem díky.

Ale nejspíš tuto paměť V PC máš, ono se to DIMM nepíše jen DDR2, ale celý název paměti třeba v mém noťasu je:

2GB SO-DIMM DDR2 667MHz CL5 200 pin KINGSTONE BOX.Důležité je to taktování v MHz a počet pinů.Nejlíp když zajedeš do Alzy v Holešovické tržníci a v servisu ti načtou co tam máš a čím ji rozšířit pokud potřebuješ.Kontak na Alzu je www.alza.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je, pokud víš,jakou máš v pcku základní desku.stačí sundat bočnici a je to na desce většinou napsané. výrobce a typ. třeba Intel D845GLM, nebo ASUS P5 deluxe a pod. pak jen na stránce www.kingston.com dosadíš do konfigurátoru a ten ti vypíše jakej typ pamětí do tvé desky jde.

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...