Přejít na obsah

Sportovní výfuky ORS


matty7

Doporučené příspěvky

Sportovní výfukový systém je dle mě poměrně široký pojem...

Smysl to má,pokud koupíš kompletní výfukový systém.

Určitě by bylo dobré napsat jaký výfukový systém máš konkrétně na mysli(výrobce,průměr..).

myslel jsem posledni dil vyfuku.Pokud by jsi ho chtel vymenit,proste jina moznost neni,tak je lepsi investovat nejakych 8tis za origo nebo koupit ten sportovni nevim ted presne cenu,ale asi tak 4tis.Libilo by se mi takovej sportovnejsi zvuk,kdyz bych to prirovnal ORS2/benzin/ coz je fakt radost poslouchat/a nemyslim si,ze by to delala u ORS2 pouze koncovka/,ale nechci neco co by rvalo jako blazen/taky uz jsem to videl a slysel a bylo to proste hrozny/,pak jedine origo.Vyrobce jeste nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel jsem posledni dil vyfuku.Pokud by jsi ho chtel vymenit,proste jina moznost neni,tak je lepsi investovat nejakych 8tis za origo nebo koupit ten sportovni nevim ted presne cenu,ale asi tak 4tis.Libilo by se mi takovej sportovnejsi zvuk,kdyz bych to prirovnal ORS2/benzin/ coz je fakt radost poslouchat/a nemyslim si,ze by to delala u ORS2 pouze koncovka/,ale nechci neco co by rvalo jako blazen/taky uz jsem to videl a slysel a bylo to proste hrozny/,pak jedine origo.Vyrobce jeste nevim

Poslední díl ti určitě zvýší spotřebu a rozdíl výkonu nepoznáš. Pokud chceš investovat do výfuku, udělej celej soustavu novou včetně dynamizéru, sportovního tlumiče a popřípadně nové svody. Kvalitní koncovka ti udělá pěknej zvuk, ale ne tak pěknej jako celá soustava nebo i jen tlumič s koncovkou. Rozhodně nekupuj něco levného, radši kvalitní značku, pak budeš mít kvalitní zvuk. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta stranka na supersprint, nho ja moc cudzie jazyky neviem, a niak tam neviem prist na ceny a druh objednavania. A z tych Laityngov by bol ktory najlepsi???

neni to moc drahe kedze to nieje z nerezovej ocele??? Vyhradil som na to 10000Sk tak pls poslite niaky link na konkretny vyfuk. Ak by to bolo lacnejsie nebudem proti aspon by som si kupil niaky green filter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta stranka na supersprint, nho ja moc cudzie jazyky neviem, a niak tam neviem prist na ceny a druh objednavania. A z tych Laityngov by bol ktory najlepsi???

neni to moc drahe kedze to nieje z nerezovej ocele??? Vyhradil som na to 10000Sk tak pls poslite niaky link na konkretny vyfuk. Ak by to bolo lacnejsie nebudem proti aspon by som si kupil niaky green filter

Treba tady http://www.supersprint.it/a_modelli.asp?gruppo=skooct mas nabidku Supersprintu v CR..Nebo koukni na Simons na http://www.saabtuning.cz/vyfuky/skoda.htm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že brácha za něj dával okolo 25tis, ale nebyl uplně komplet. Vlnovec pod auto byl origo škoda a místo katu dozadu supersprint. Za tu trubku od turba dolu chtěli ranec, ale pokud bys tu trubku objednal jinde, od jiný firmy, tak by tě to komplet mohlo vyjít tak na 28-30tis... Jinak supersprint svody sem koukal 50tis :D kdybyste někdo chtěl, brácha má slevu, tak by vás vyšly jen na 47tis :D a to se vyplatí, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že brácha za něj dával okolo 25tis, ale nebyl uplně komplet. Vlnovec pod auto byl origo škoda a místo katu dozadu supersprint. Za tu trubku od turba dolu chtěli ranec, ale pokud bys tu trubku objednal jinde, od jiný firmy, tak by tě to komplet mohlo vyjít tak na 28-30tis... Jinak supersprint svody sem koukal 50tis :D kdybyste někdo chtěl, brácha má slevu, tak by vás vyšly jen na 47tis :D a to se vyplatí, ne? :D

Tak to neni za pusu, to je pekna palka... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sme koukal na to videoa musim rict,ze to je pecka to bych chtel videt live,fakt luxusni....a Supersprint je bomba mnoho praxe zkusenosti i s race....

Hele nekoukali ste nekdo na to video nad tim 0-260 jak tam jede prej 290km/h je tomozny znate ty lidi ???

Jestli myslíš to video co já tak Mustafa by mohl něco vědět. ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sme koukal na to videoa musim rict,ze to je pecka to bych chtel videt live,fakt luxusni....a Supersprint je bomba mnoho praxe zkusenosti i s race....

Hele nekoukali ste nekdo na to video nad tim 0-260 jak tam jede prej 290km/h je tomozny znate ty lidi ???

No jestli chceš vědět o tom videu něco víc, tak si přečti komenty pod tim videem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...