Přejít na obsah

Zlín??


Doporučené příspěvky

Dneska jsem se byl projet , skončil jsem u Přerova a viděl jsem tam letáky na akci Moto show. Byl tam někdo, dalo by se tam někde zaparkovat naše auta, tak aby jsme v klidu pokecali a zároveň se třeba mohli jít mrknout na ty motorky? Co vy na to?

Tak to nevím jak to tam je když tam jsou motorky.. já tam byl jen na tuning sraz.a většinou je to dost narvaný takže bysme museli být až někde na konci, a nevím jestli bysme se vešli všichni vede sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se byl projet , skončil jsem u Přerova a viděl jsem tam letáky na akci Moto show. Byl tam někdo, dalo by se tam někde zaparkovat naše auta, tak aby jsme v klidu pokecali a zároveň se třeba mohli jít mrknout na ty motorky? Co vy na to?

Jsem pro jezdím motokros a mám Embéčko(Superba), takže bych spojil dvě věci najednou!!! :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...