Přejít na obsah

LEDky v interiéru


Dandiel

Doporučené příspěvky

Ahojte octaviaci. Mám problemek, dnes jsem si koupil do interieru LEDky,jak do kufru tak do osvetleni auta. Ty velke kulate sviti krasne a zhasnou jak maji,ale ty dve male zarovecky po bocich sviti hezky,ale kdyz zavru dvere a zamknu,svetla zhasnou, bohuzel vsak ty dve LEDky na bocich zustanou lehce sviti. Sice jen malicko, ale sviti. Nekde jsem tady cetl na foru ze to uz nekomu delalo. Vyresili jste to nejak nebo jste koupili jiny ledky?

PS: Ka vsude si davate ledky nebo jak resite osvetleni vozu uvnitr?mate nejake neonove trubice, nebo klasickym osvetlenim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte octaviaci. Mám problemek, dnes jsem si koupil do interieru LEDky,jak do kufru tak do osvetleni auta. Ty velke kulate sviti krasne a zhasnou jak maji,ale ty dve male zarovecky po bocich sviti hezky,ale kdyz zavru dvere a zamknu,svetla zhasnou, bohuzel vsak ty dve LEDky na bocich zustanou lehce sviti. Sice jen malicko, ale sviti. Nekde jsem tady cetl na foru ze to uz nekomu delalo. Vyresili jste to nejak nebo jste koupili jiny ledky?

PS: Ka vsude si davate ledky nebo jak resite osvetleni vozu uvnitr?mate nejake neonove trubice, nebo klasickym osvetlenim?

Tady se muzeš podívat, kde vsude mam osvetleni. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=41406 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešili to na Fabia foru, někde to tam je. A výsledek byl, že tam jde furt malý proud. Když jich v autě použiješ víc, tak stoupne (asi) odpor, a už jim nesvítili.

ja som menil vo fabii vnutorne osvetlenie a dal som tam 5 diod, po vypnuti to stale troska svieti, lebo je to napajane cez RJ a spinane je to kostrou. stale tam tecie minimalny prud

pokial by si chcel aby ti to zhaslo uplne musel by sa naozaj zvecsit odpor a to tak ze nahradis 10W ziarovku odporom (das ho paralelne k tym diodam)

mozno by stacilo aby sa zvecsil len o nejaku hodnotu, nemusi to byt zrovna na tych 10W (aspom myslim)

:palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslite ze by to mohlo za noc ,za dve vybit baterku abych nenastartoval?nejak se na to msuim mrknout...jako nevypada to zle kdyz to tak malinko sviti..ale i tak.

Jo máš to moc hezky nasvetleny...Takový maly Las Vegas. Co baterka? nezere to moc?

Určite to nemôže vibyť baterku za noc ani za dve ani za týždeň ani za mesiac to potom všetci čo majú alarm v aute by museli ráno tlačiť nie ? tiež tam bliká LED a ostane podobne veci dioda ma velmi malý odber na to aby spôsobila daku skazu v aute ;) samozrejme aj viac kusov diod.

Editováno: , autor: smreko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite to nemôže vibyť baterku za noc ani za dve ani za týždeň ani za mesiac to potom všetci čo majú alarm v aute by museli ráno tlačiť nie ? tiež tam bliká LED a ostane podobne veci dioda ma velmi malý odber na to aby spôsobila daku skazu v aute ;) samozrejme aj viac kusov diod.

Díky moc..ja si to myslel ale radeji sem se ujistil...to modre se mi moc libi,jeste tam nejake pridam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslite ze by to mohlo za noc ,za dve vybit baterku abych nenastartoval?nejak se na to msuim mrknout...jako nevypada to zle kdyz to tak malinko sviti..ale i tak.

Jo máš to moc hezky nasvetleny...Takový maly Las Vegas. Co baterka? nezere to moc?

Ani ne, svítím celej den s kufrem a vnitrkem, když neco delam a druhej den startuje v pohode ;) Ty LED nemaj velkou spotrebu a neony to udrzi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim

Nechcem otvarat novu temu tak sa opytam tu prepac Dandiel. Neviem ako to vysvetlit tak to poviem takto. Chcem do octavky dat nejake tie ledky. A chcem aby svietili ked zapnem svetla. Kam ich mam zapojit? viem ze asi najskor k vypinacu od svetiel ale kde presne. Budem vdacny za kazdu radu alebo link

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

Nechcem otvarat novu temu tak sa opytam tu prepac Dandiel. Neviem ako to vysvetlit tak to poviem takto. Chcem do octavky dat nejake tie ledky. A chcem aby svietili ked zapnem svetla. Kam ich mam zapojit? viem ze asi najskor k vypinacu od svetiel ale kde presne. Budem vdacny za kazdu radu alebo link

Jde o to, kam ty ledky chces dat -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...