Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Tak koukám, všichni úspěšně nachipováno a spokojenost :palec2: Dočetl jsem se něco o předělání sání u 47kw motoru. To jsou myšleny motory jak u FI tak u FII nebo jen ty, co jsou v FII?? Má někdo fotky pro porovnání, co a jak změnit. Už jsem o předělání sání hodně přemejšlel, jen pořád nevím co a jak...možná by bylo fakt lepší udělat skrze toto sání nový téma, ať je to přehlednější ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v mém servisu dobrého známého, takže já nedříve zjistím které díly jsou potřeba (chtěl bych aby to bylo udělané přesně jak u původního 51kW motoru) a jaké jsou ceny těchto dílů. Dám pak vědět. Snad se tam dostanu tento týden.

To jsi hodnej, doufám, že to zvládneš brzo. Pokud by byla šance dát objednací kódy dílů, bylo by to

super.

Díky. :)

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ubehnul tyden a muj dojem je: auto lip tahne od spodu a lepe se motor vytaci, volnobeh je klidnejsi a lepe se snim rozjizdi, spotreba sla dolu o cca. 0,4l mereno za stejnych podminek na stejne trase a verim ze kdyz udelam to sani tak bude motor co nejoptimalneji naladen. Jeste jednou vam dekuju ze jste se mnou do toho sli a ja osobne jsem spokojen. Mira

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ubehnul tyden a muj dojem je: auto lip tahne od spodu a lepe se motor vytaci, volnobeh je klidnejsi a lepe se snim rozjizdi, spotreba sla dolu o cca. 0,4l mereno za stejnych podminek na stejne trase a verim ze kdyz udelam to sani tak bude motor co nejoptimalneji naladen. Jeste jednou vam dekuju ze jste se mnou do toho sli a ja osobne jsem spokojen. Mira

spotreba šla dole podľa PP alebo reálne?. Ak podľa PP zmeraj reálne - možno budeš prekvapený. ;)

(sused dal čip (nie CIMBU)na TDI a podľ PP šiel o 0,5-1l dole ale keď zmeral podľa čerpania bolo to presne naopak)

Editováno: , autor: mode
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze hlasim, ze jsem dneska provedl chipovani. Zda to pujde poznat poznam poradne az cestou domu na ostravsko o vikendu.

Ale to bude plne auto a kola na zadnich dverich. Tak uvidim co to udela se spotrebou. Bude to trasa MB-Lysa n.L. a pak asi primo dolu na D11 a hura HK a I/35 klasicky na Olmik a FM. Takze urcite popisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Seznam zájemců o čip na Ostravsku

Počet Přezdívka Motor Rok výroby

1, SERGEJ_3 1.2 HTP 40kW 2003

2, marsal Nejde do toho

3, KAMIKADZE 1.4 44 kW 2001

4, Marsal 1,2 HTP 47KW 2003

5, Woody 1.2 HTP 40kW 2006

6, KAMIKADZE-koleg 1.4 50 kW

7, xtrack 1.2 HTP 47kW 2007

8, Gaste 1.2 HTP 40kW 2006

9, tadek.h 1.2 HTP 47kW 2004

10, kadett 1.4 50 kW 2000

11, Lud´a 1,4 44 kw

12, Dundee 1,2 HTP 40 kw 2003

13, Cagman 1,4 mpi 50Kw 2000

14, Cagman II 1,4 mpi 50Kw 1999

Panove ptam se kdo byl mel zajem o hromadny chiptuning? domluvili bychom samozrejme slevu, prosim napiste nazory a kontakty na firmu, ke ktere byste chteli jet.

Ja bych bral www.bitpower.cz

:p

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove ptam se kdo byl mel zajem o hromadny chiptuning? domluvili bychom samozrejme slevu, prosim napiste nazory a kontakty na firmu, ke ktere byste chteli jet.

Ja bych bral www.bitpower.cz

:p

Je pravda že bitpower je drahši ale je asi kvalitni,znamy tam ma upravenou fabku-1.2htp byla upravena v 30tis km ted najeto 80tis a bez nejmenšich problemu.chce to dobreho upravce,někdy se uplně šetřit nevyplaci,ja bych taky do toho chipu šel,sice nemam fabii ale octavii 1.6 na lpg ale v tom by neměl byt snad problem.PS:Nějaka dobra cena by byla fajn :palec2: .Doufam že jse tady jeětě někdo třeba najde :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 bitttpower : vubec nevadi ze nemas Fabii, proste jen at splnime nejaky pocet aut ktere prijedou spolecne a urcite dostaneme nejakou hromadnou slevu, jinak zkusim napsat vsem firmam a osobam o kterych se zde kdokoli zmini a pak bych napsal ceny a vse okolo

2 martikk : diky za kontakt, zkusim mu napsat co a jak

2 TDIfun : diky za nabidku, ale ja osobne mam benzin a myslim ze zatim se ozyvali vsichni s benzinovym motorem, kdybys delal i benziny tak se muzem domluvit

2 mira 19 : ten Janda je tady z fora? pokud jo tak mu samozrejme napisu ohledne poctu aut a ceny

Jinak vsem dekuju za prispevky a hned jak budu neco vedet tak to sem hodim a muzeme se domlouvat na termin atd. atd. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...