Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

Jezis co mas za problem ? Jestli ti nebylo uz podle nadpisu jasne, ze to tu bude flame nebo naprosta haluz, hovadiny a proste prdel, tak co sem lezes ? Nekdo Te sem nuti ? Proste ignore it ! Navic, pokud to ma byt v Lamparne, jako, ze nerikam, ze neee, tak co delaj moderatori ?

Moderátoři na to se*ou. To jen potvrzuje můj názor, že to tu stojí za čím dál větší prd. Myslím, že ty sem chodíš dost dlouho na to, abys mohl usoudit, jaké to tu bylo před rokem, dvěma a jaké je to teď. Neustále se opakující přiblblé dotazy a hovadiny podobného ražení, jako je přesně tato. To tu nikdy nebývalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moderátoři na to se*ou. To jen potvrzuje můj názor, že to tu stojí za čím dál větší prd. Myslím, že ty sem chodíš dost dlouho na to, abys mohl usoudit, jaké to tu bylo před rokem, dvěma a jaké je to teď. Neustále se opakující přiblblé dotazy a hovadiny podobného ražení, jako je přesně tato. To tu nikdy nebývalo....

Ty vole nehrot,jsem uz tady taky dele nez rok, a sem tam prdel muze byt,se divej jak se vsichni chytli!Mohlo to byt treba v ostatni to jo,ale aspon nejaka prdel!Zalozil to nekdo kdo je tady dlouho,takze zadny novacek,also klidek!Ale je fakt,ze jsem registrovany 24 unora 07 a mam cislo nejak 6100 neco a dneska tady uvidis typky s cislem 17000 rozrusta se to tady rozrusta! ;) ;) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Vam to taky nejede a smrdi to jak hnuj !

Ty přece ale nemáš 1.6,ty už máš lepší motůrek. ;)

Já už sem taky obměnil motůrek,opět naftu ale se 150kw.Se spotřebou sem natom ale skoro jak s 1.9TDI-PD 74kw,jezdim za 8 kombinovanou,ale je to trochu jiná jízda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty přece ale nemáš 1.6,ty už máš lepší motůrek. ;)

Já už sem taky obměnil motůrek,opět naftu ale se 150kw.Se spotřebou sem natom ale skoro jak s 1.9TDI-PD 74kw,jezdim za 8 kombinovanou,ale je to trochu jiná jízda.

Sis koupil naftu, aby si jezdil za 8L? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No mam 4x4 a pod 6,5 jsem se jeste nedostal a asi ani nedostanu!

Kamarad si ted koupil Audinu 2001 - 2.5 TDi - 4x4 a kdyz me rikal ze je spokojen se spotrebou kterou ma 6.5 L tak jsem nejak byl na rozpacich. Ale asi to je vykoupeno nahonem na vsechny 4 kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud jezdite s naftou kolem 6 a 8 L tak to me pripada ujety - to ma setrit korunky ne?

No ale s 3litrem mě 8l spotřeba nepřipadá moc sám sem čekal že budu na 10l,taky sem si to ale nekupoval abych ušetřil,já mám prostě naftu rád a ještě ktomu teď,když vní mám 204PS. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tu je admin. Zkuste třeba přidat k tomuhle threadu anketu. Třeba v tomhle znění:

S čím se vám jezdí lépe?

1) s benzínem

2) s přeplňovaným benzinem

ps: naftu nezmiňuju, protože ten kdo říká, že se s ní jezdí dobře je pacient lol

Skutečný ŘIDIČ se dobře dobře sveze prakticky s čímkoliv, protože umí jezdit, ale to tobě s tvýma neexistujícíma zkušenostma těžko lze vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita jízdy závisí na ŘIDIČI. A jestli jezdíš s naftou stejným stylem, jako jezdíš s benzínem, potom lituju nejen tebe, protože to se vůbec nesvezeš, ale především ten motor. Jo, někdo holt je jen řidič a někdo ŘIDIČ.

Mimochodem měli jsme ve firmě služebního řidiče, který s čímkoliv jezdil jen na dvě úrovně plynu - plný nebo žádný a s ním jet, to bylo utrpení, ať jsme jeli dodávkou s naftou nebo kombíkem s benzínem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad si ted koupil Audinu 2001 - 2.5 TDi - 4x4 a kdyz me rikal ze je spokojen se spotrebou kterou ma 6.5 L tak jsem nejak byl na rozpacich. Ale asi to je vykoupeno nahonem na vsechny 4 kola

No to je podezrele malo. Rekl bych, ze je to brzda provozu, nebo to setri. Precijen je to 4x4 a hlavne sestival ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je podezrele malo. Rekl bych, ze je to brzda provozu, nebo to setri. Precijen je to 4x4 a hlavne sestival ;)

No taky se mi to nejak moc nezda,musi jezdit hodne hodne opatrne,protoze 6,5 na 4x4 2,5 litr je hodne pekne!Sef ma Allroad 3,0 litr a pod 8 nejde a to ridi zenska doktorka!Takze si nevim asi tomu nejak moc strasne nedava!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No taky se mi to nejak moc nezda,musi jezdit hodne hodne opatrne,protoze 6,5 na 4x4 2,5 litr je hodne pekne!Sef ma Allroad 3,0 litr a pod 8 nejde a to ridi zenska doktorka!Takze si nevim asi tomu nejak moc strasne nedava!

No ma to ted asi 3 den v provozu takze urcite jezdi normalne. Chci se na to auto poradne kouknout. Delaji silene obsahy u tech A 6 :)

Jinak uz se tesim az me sveze, jeste jsem snicim tak. nejel. Jen jsem mrkal na vybavu co rikal - plna palba - 4x4, 8x airbag, maxidot, ABS, ESP, xenony, 18 kola, nadhera kdyz to otevrel v noci - vse cervene svitilo - i podlaha ridice osvetlena. Ale hlavne ze ma kombika - dovoz Italie. Reknu vam lidi tohle sehnal za 200 000 - ja mu neveril :) Moc pekne auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moderátoři na to se*ou. To jen potvrzuje můj názor, že to tu stojí za čím dál větší prd. Myslím, že ty sem chodíš dost dlouho na to, abys mohl usoudit, jaké to tu bylo před rokem, dvěma a jaké je to teď. Neustále se opakující přiblblé dotazy a hovadiny podobného ražení, jako je přesně tato. To tu nikdy nebývalo....

Tak většina věcí je již vyřešena. Jak by sis to tedy představoval? že by se tu nedělo skoro nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hod sem foto at se muzem pokochat

btw tohle tema bylo puvodne zamysleno ,,kouri TDI jako kdyz hodite pet lahev do krbu ?,,ano - ne :D

no a Jaster nam dodal dosvedcujici video , takze vyreseno ;)

Dosvedcujici video ceho ? Ze jede TDi lip jak benzin? ..nebo jestli narazis na kour z RS koncovky tak video bylo natocene s Race520 tryskama ale bez 12mm hlavy cerpadla, takze to muselo hulit ..zasvedceny vedi... ted to huli mene, a pokud bych chtel hulilo by to mene jak benzin v zime, ale proc bych to delal prisel bych o par koni lol

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad si ted koupil Audinu 2001 - 2.5 TDi - 4x4 a kdyz me rikal ze je spokojen se spotrebou kterou ma 6.5 L tak jsem nejak byl na rozpacich. Ale asi to je vykoupeno nahonem na vsechny 4 kola

Tchán ma audinu 2.5tdi v kombajnu,tiptronic,bez 4x4,ve městě sem se pod 10l nedostal ani náhodou,spíš tak 11-11,5l.Na dálku sem stim jel z Bratislavy do Kolína což je 75% dálnice,pořád 160-170kmh a vysledná spotřeba byla 8.9L.

Za 6.5l nemůže jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchán ma audinu 2.5tdi v kombajnu,tiptronic,bez 4x4,ve městě sem se pod 10l nedostal ani náhodou,spíš tak 11-11,5l.Na dálku sem stim jel z Bratislavy do Kolína což je 75% dálnice,pořád 160-170kmh a vysledná spotřeba byla 8.9L.

Za 6.5l nemůže jezdit.

Jojo to je realna spotreba, presne jak rikas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tchán ma audinu 2.5tdi v kombajnu,tiptronic,bez 4x4,ve městě sem se pod 10l nedostal ani náhodou,spíš tak 11-11,5l.Na dálku sem stim jel z Bratislavy do Kolína což je 75% dálnice,pořád 160-170kmh a vysledná spotřeba byla 8.9L.

Za 6.5l nemůže jezdit.

Njo musim se mu na to mrknout - mozna si to neprepnul na dlohodob. prumer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...