Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

jj presne tak , a divim se ze i pri te osmdesatce stale neco predjizdim, a hle oni to TDIckari kteri jezdi za 4,5 l kol7

takovy lečo jako si ty crecku sem dlouho nevidel.....to si videl spatne to neni TDI....to sou tvoje nocni mury z toho jak nam to strasne zavidis...vykon,spotreba a kvalita.... lol lol lol lol lol lol lol lol

Editováno: , autor: davon
pochopis, ze citace posl. neni nutna??? To neni signalem, ale tebou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tebe predjedu vzdycky, znacka zakaz predjizdeni Traktoru neexistuje , ktera by te ochranila :prc:

hele TDIckari cuka to s vama vzdycky kdyz vidite nepoorane pole ?

vite jaka bude nova nadstandartni vybava octavie III diesel ? radlice,pluh

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že v tdi jezdí jen klidní a mimořádně vyrovnaní jedinci, bydlím totiž na pořádným kopci a jak vidím před sebou tdi hned se mu nalepím na zadek abych ho trochu vyprovokoval ale ono nic, vždycky se z toho jen začne hulit a to je všechno, jak říkám prostě klidní a vyrovnaní řidiči co se nedaj vyprovokovat :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, ale to už jsem taky zkoušel, přesně jak říkáš, až do té části jak píšeš jedeš a jedeš, to jde, ale potom se to nějak zvrtne, minu to tdi, dám pravej blinkr a normálně se před něj zařadím, pak kouknu do zrdcátka a už vidím jen někde hodně vzadu oblak dýmu, a pak už je to zase jak píšeš, projede ten kamion atd.... :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HA, už vím čím to asi bude, koukal jsem do sekce motor a přišel jsem na to, že je tam kopice těch dotazů co dělat když tdi je každou chvíli v nouzáku, a pak je z toho ta 105ka na kterou mám, asi mám jem prostě smůlu, že vždycky potkám nějakej křáp a pak je to takto:

nalepím se na tdi, to chce přidat, spadne do nouzáku, já ho předjedu a pak mám mylnej dojem z toho jak mi to jede... :plollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bys byl moc hodnej že bys mě pustil, jsem vlastně moc rád že takoví tdičkáři jako ty jsou všichni, ještě jsem se naštěstí nesetkal s tím že by mě nějaký nepustil, děkuji že máte takové pochopení pro nás, majitele slabých benzinovým motorizací.

Ale jedno mi pořád vrtá v hlavě, proč když nějaké to tdi předjíždím, (samozřejmě za předpokladu že mě z milosti pustí)

proč se z toho vždycky tak začne hulit, to mi nejde do hlavy... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra vono se na tom tdi musí něco čistit ???? Já zvedám kapotu jednou za 15tkm když jdu vyměnit volej ...atd!!! Nevěděl jsem že je to tak náročný na údržbu a servis :p už jsem byl skoro přesvědčenej že ten svůj krám bouchnu nějakýmu troubovy za pár tisícovek a pořídím pořádnej traktor ale teď tedy nevím no.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...