Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

samozrejme ze bavi, je to tu flame na vyblbnuti a odreagovani, nebo myslis ze ocekavam ze vsichni prodaji sve TDIcka a pujdou si koupit benal ? .-) delam u pocitace , tak co se v praci nevykecat, popichnout se a trosku se zasmat nad nekterymi fakt vtipnymi hlaskami ?

no mas u me plus ze priznavas ze vypovidaci hodnota tvych prispevku se odvijí od skutecnosti ze se v robote nudis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rek bych ze u toho dieslu je to turbo nutnost, pac bez turba se snad neda ani mluvit o motoru :D (vis vetsinou si tu delam prdel z tech zavodniku co maji 66kw TDI motor, ani bys neveril kolik z nich si mysli ze maji ferrari :D )

a nerikej mi ze turbo je nutnost , zrychleni z 0 na 100, TDI 66kw VS 1.6 75kw ve prospech benalu mluvi za vse, 81kw TDI ma zrychleni 11,2 takze nevim nevim

cracku a zkousel si praxi??vzit nekoho s TDI 66kw na plac a dat si to snim?proc tady vytahujes jenom papairy?jak jsem psal daval jsem si zavody s G IV 1.6 74kw no to co mas ty za mrchu.Stim ze bud me da o trochu nebo to bude na stejno.ale ta moje lina Kokta toho golfa uplne znicila.no kamarad byl chudak smutnej z toho jak furt vykladal ze to ma lehke a jeste vic kw.proste byl v pr.. mam vice zkusenosti s vice motorizacemi v porovnani ale to je nadlouho a nechce se mi to tu resit.dulezity je ze to vim ja.ale crecku ty rebele jeden uz se tesim na tvoji odpoved. jsi z moravy?

Editováno: , autor: burek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem z moravy,co zajdem nekam na par -_- ?, ja daval taky zavod s golfem IV TDI 66kw, kdyz opravovali u nas asi 4km cesty a bylo to zavrene,nemuzu rict ze bych ho dal nejak vyrazne ,ale dal, preci jen golf je o dost lehci auto a borec mel na tom 17 kola , takze co se tyce rozjezdu ho to taky trosku degradovalo (ja 15),btw ja mam tu novejsi verzi ne 74kw s tema eco blbinama kolem (75kw) , (vis tohle flame ohledne rychlosti a zavodu ,se tu rozjelo po par prispevcich o par stranek drive, borci s ,,raketama 66kw,, tu psali o tom jaka je 1.6 lina plecka a ze se pomalu ani nerozjede, tohle fakt neslo z me hlavy , obecne je mi to celkem fuk, kdybych chtel zavodit nebo raketu tak si urco nekoupim 1.6)

warhead tak ty se tu do diskuze nepoustej s takovou raketou,kolik koniku to ma ve vysledku asi ? :D ty uz musis pomalu dohanet Jastra

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cracku a zkousel si praxi??vzit nekoho s TDI 66kw na plac a dat si to snim?proc tady vytahujes jenom papairy?jak jsem psal daval jsem si zavody s G IV 1.6 74kw no to co mas ty za mrchu.Stim ze bud me da o trochu nebo to bude na stejno.ale ta moje lina Kokta toho golfa uplne znicila.no kamarad byl chudak smutnej z toho jak furt vykladal ze to ma lehke a jeste vic kw.proste byl v pr.. mam vice zkusenosti s vice motorizacemi v porovnani ale to je nadlouho a nechce se mi to tu resit.dulezity je ze to vim ja.ale crecku ty rebele jeden uz se tesim na tvoji odpoved. jsi z moravy?

Už jsem to tady jednou psal... Nemám nic proti TDI a o5 opakuji, že to jsou vyvedene motory! Mám taky jednu zkušenost... Známej s O I 1.6 MPI (75 kw) si to rozdal s O I 1.9 TDi (66 kw) a byl to přesný opak toho co píšeš... Ani při rozjezdu mu ta 1.9 neujížděla... Myslím že to je spíše o tom, kdo to řídí... Nemyslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady jednou psal... Nemám nic proti TDI a o5 opakuji, že to jsou vyvedene motory! Mám taky jednu zkušenost... Známej s O I 1.6 MPI (75 kw) si to rozdal s O I 1.9 TDi (66 kw) a byl to přesný opak toho co píšeš... Ani při rozjezdu mu ta 1.9 neujížděla... Myslím že to je spíše o tom, kdo to řídí... Nemyslíte?

tak to mam asi nejakou GT verzi 66kw octavie :prc: :prc: :prc: ...no kupoval jsem to ojete , je mozne ze tam je upravenej sw,ale kamos ma 74kw oktavu a ten me zase dal....tak nevim...no a mam tam taky 17ky...kamos s lehkym 74kw golfem me nedal proste.a kamarad ma mondeo 1.8 85kw a toho jsem nedal ale jeli jsme porad za sebou a neujizdeli jsme si ani jeden.je pravda,ze to mondeo je stary tusim 97 rok.... nebo neumi ani jeden jezdit.....jinak si to nevysvetli...ja tim taky nerikam ze 1.6ky jsou spatny...sam jsem ji mel ale nemuzu rict teda ze by byla lepsi nez 1.9 hlavne kdyz jsem tam zapl klimu a kopce jsem jezdil na 2ku.ale motor byl dobrej.a zkratim to.at si kazdej koupi co chce.kazda motorizace ma neco pro a proti.nekdo by si nikdy nekoupil naftu nekdo benzina.kazdeho vec.ja osobne jsem si taky rikal naftu nikdy po pasikovi jsem si rekl zkusim tdi a ted uz se asi k benzinu vracet nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tam je efektivni ten turbo efekt... :palec2: , ale všichni srovnaváte 1.6 MPI (nebo FSI) s 1.9 TDI. CO tak srovnat zhruba stejnou kubaturu (1.8 T a 1.9 TDI). Jistě někdo může začít namítat: "a co spotřeba..." Určitě bude u TDI nižší, to jo... ale co ten zátah 1.8T? Má turbu... a taky docela rozsáhle sektrum otáček... Každy si koupi auto jaké mu vyhuvuje, at už je to podle spotřeby nebo požitku z jízdy atd... A kdo chce závodit, ten si to přece může zkusit na nějakém srazu :palec2: . Vždyť tam se konaj sprinty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale zase na druhou stranu my kluci s 1.6 atmosferou se srovnani s nejslabsim TDI fakt vubec nebojime ;) podle me tyhle dve auta jsou skoro na stejnem vykonu(papirove ma lepsi sprint na 100m 1.6) v obou jsem jel , takze muzu srovnavat, v TDI je fakt ten pocit jiny kdyz nakopne turbo, u 1.6 je zas bezva kdyz to vytocis nad 4000

btw spatne jste tento topic pochopili :D neni to o tom nekoho presvedcovat at si koupi neco jineho, kazdy to tu bere vice mene ze srandy a jen se tak zlehka postuchujem at je prdel ne ?

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci máte pravdu oba ;) je pravda, že tyto dva motory se dají srovnat... A komentáře jako: " budu ti mávat do zpětného zrcátka, to fakt ne lol . Nevím co by tam musely byt za úpravy, aby mi někdo ujel tak, že mi bude mávat fuck . Taky jsem měl možnost se v obou svézt a teď mám doma 1.6 MPI OII. A možnost auto točit do nějakých téměř 6000 je krása. Minulý rok jsem měl doma superba 2.5 TDI (byl tam nejsilnější motor + úpravy) takže suma sumárum to mělo nějakých 140 KW. Tam byl teprve ten turbo efekt znát :palec2: . Během toho jsem jel na služebku s 1.9 TDi (66 kw). Měl jsem pocit, jak kdyby to auto vůbec nejelo... Ten zátah (1.9) tam sice je, ale není zas tak obrovský, jak tady něktří napsali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak si to nevysvetli...ja tim taky nerikam ze 1.6ky jsou spatny...sam jsem ji mel ale nemuzu rict teda ze by byla lepsi nez 1.9 hlavne kdyz jsem tam zapl klimu a kopce jsem jezdil na 2ku

Tak toto je naprosta pravda, ten vykon, pokud se tomu da u 1.6 rici se ztrati upne a zacne zrat jak krava a nejede uz vubec!! Ja osobne mam 5 let, ted mela narozky a tento motor uz v takhle velkym tezkym aute nechci! Jede slusne, ale fakt pokud chcete aby jel, ZERE JAK KRAVA! Asi vsak jenom me, protoze vetsina jezdi za 6,8 - 7,8 (ale vsak z obrovskych kopcu dolu!!) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je naprosta pravda, ten vykon, pokud se tomu da u 1.6 rici se ztrati upne a zacne zrat jak krava a nejede uz vubec!! Ja osobne mam 5 let, ted mela narozky a tento motor uz v takhle velkym tezkym aute nechci! Jede slusne, ale fakt pokud chcete aby jel, ZERE JAK KRAVA! Asi vsak jenom me, protoze vetsina jezdi za 6,8 - 7,8 (ale vsak z obrovskych kopcu dolu!!) :D

Tak to teda ne :spam: S tímhle vůbec nesouhlasím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je naprosta pravda, ten vykon, pokud se tomu da u 1.6 rici se ztrati upne a zacne zrat jak krava a nejede uz vubec!! Ja osobne mam 5 let, ted mela narozky a tento motor uz v takhle velkym tezkym aute nechci! Jede slusne, ale fakt pokud chcete aby jel, ZERE JAK KRAVA! Asi vsak jenom me, protoze vetsina jezdi za 6,8 - 7,8 (ale vsak z obrovskych kopcu dolu!!) :D

no prave,taky jsem si rekl ze do tak tezkeho auta uz 1.6 nechci.tak jsem hecnul Tdi sice 66,ale chystam se na upravy vykonu a jsem velice spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je naprosta pravda, ten vykon, pokud se tomu da u 1.6 rici se ztrati upne a zacne zrat jak krava a nejede uz vubec!! Ja osobne mam 5 let, ted mela narozky a tento motor uz v takhle velkym tezkym aute nechci! Jede slusne, ale fakt pokud chcete aby jel, ZERE JAK KRAVA! Asi vsak jenom me, protoze vetsina jezdi za 6,8 - 7,8 (ale vsak z obrovskych kopcu dolu!!) :D

normalne jsi timhle prispevkem ,da se rict napsal, ze ja jezdim jak debil :aggressive: :aggressive: :aggressive: ty jezdis po Praze , tam i tech 12l je slusna spotreba :D

ale ta klima bere vykon to je pravda (ono zapni taky lednicku navic :) ) ale spotreba se zas az tak drasticky nezvedne 0,5-0,7 ;)

burek rict si ze nechcu 1.6 a koupit si 66kw TDI , to je trochu z blata do louze :D kdyby 81kw,96kw nereknu

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne jsi timhle prispevkem ,da se rict napsal, ze ja jezdim jak debil :aggressive: :aggressive: :aggressive: ty jezdis po Praze , tam i tech 12l je slusna spotreba :D

ale ta klima bere vykon to je pravda (ono zapni taky lednicku navic :) ) ale spotreba se zas az tak drasticky nezvedne 0,5-0,7 ;)

burek rict si ze nechcu 1.6 a koupit si 66kw TDI , to je trochu z blata do louze :D kdyby 81kw,96kw nereknu

ani ne...jsem spokojen vic nez stim 74kw pasikem.byl to teda starsi model jo 98rok ale i tak.cop se tyce toho vykonu tak ja zatim sleduji to ze nafta je silnejsi a proste mi pripada ze jede lepe.ted se chystam na nove trysky takze tam bude o parr kobyl navic.takze uz to nebude 66

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...