Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Ja si ten 6CD menič celkom pochvaľujem, na každom CD mám iný žáner a tak si vyberám podľa nálady.

Soundsystem sa dal pripojiť k Streamu len veľmi krátku dobu. Predtým ani potom sa to už nedalo.

A ešte ste nepomenovali dosť podstatnú vlastnosť Audience. Dokáže nahrávať dopravné hlásenia (aj pri neprítomnosti vodiča v aute).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak tohle se mě přesně stalo taky včera, ale měl jsem tam ještě bonusovku. V mechanice bylo CD, ale on deklaroval, že tam žádný není. Ani nešlo vysunout, prostě nic. Rádio nešlo, CD taky ne a HF přes rádio taky ne. Prostě jsem celou cestu poslouchal aerodynamický hluk....trošku to ráno uspávalo, ale jinak taky dobrá muzika :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se to povedlo. Minulý týden v pátek mi namontovali nového STREAM s MP3.

Chvíli to trvalo, ale povedlo se. Myslím si, že je to na přístupu servisu.

Měl jsem problémy s kvalitou signálu a z ničeho nic se zablokovalo rádio a zůstalo na něm zobrazeno auto. Někdy pomohlo, zařadit zpátečku, někdy vypnout a nastarovat, někdy se to muselo provést vícekrát. Při poslédní návštěvě servisu a zkušební jízdě s technikem, když to viděl, tak to rozhodlo.

Po nasazení rádia se musí na VASu provést nastavení a synchronizace (mám i Soundsystém). Normálně rádio fungovalo, ale z repro ani hlásek. Po tomto vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se to povedlo. Minulý týden v pátek mi namontovali nového STREAM s MP3.

Chvíli to trvalo, ale povedlo se. Myslím si, že je to na přístupu servisu.

Měl jsem problémy s kvalitou signálu a z ničeho nic se zablokovalo rádio a zůstalo na něm zobrazeno auto. Někdy pomohlo, zařadit zpátečku, někdy vypnout a nastarovat, někdy se to muselo provést vícekrát. Při poslédní návštěvě servisu a zkušební jízdě s technikem, když to viděl, tak to rozhodlo.

Po nasazení rádia se musí na VASu provést nastavení a synchronizace (mám i Soundsystém). Normálně rádio fungovalo, ale z repro ani hlásek. Po tomto vše OK.

tak tu je jasny priklad ze ide STREAM MP3 + SOUNDSYSTEM!

Prochy - aky je teraz prijem signalu? Je to subjektivne lepsie?

Editováno: , autor: Boco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to vypadá trošičku se signálem lépe.

Důležité je i to, že co jsem měl předtím, tak tam nešel upgrad.

Proto to bylo i snažší na tu výměnu.

Co mě zarazilo, že jsem tam vložil vypálené CD s MP3, kde jsou např. 4 složky s písničkami a ona to na display dokáže vybrat jen z jedné složky a to max. 21 písniček. Musím na to ještě kouknout, jestli jsem neudělal někde chybu.

MP3 to přehrává a myslím, že na to přijdu. Když ne, tak zajedu do servisu ať tam dají CD a ukážou.

Samo dám vědět dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leke288, Luke288 - zase žertuješ........

Psal jsem, že jsem to zkusil na jednom CD, že nebyl čas, možná to bylo blbé CD.

Můj mladej (22), má vše na Mp3, tak jsem jedno vzal a strčil do rádia a nebylo to ono.

V autě moje CD jsou v klasice a ty tam jedou a i teď hrají bez problémů. Předtím jsem je nepotřeboval, neboť STREAM s Mp3 jsem neměl.

Vyzkouším....., ale po založení CD píše názvy písniček, ale šipkami vpravo a vlevo to nepřehodí složku. Říkám, může to být i blbě ve složkách.....

Téma je psáno, zda se to někomu povedlo vyměnit.

Někde předtím se cosi psalo o STREAMu s Mp3 a v hlavě mám, že tam bylo něco o těch nefunkčních složkách, tak jsem si myslel, že dotyčný tam napíše co to bylo.

Nepovedlo se mi to najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, je to pekné. ale pre použitie v aute úplne nepoužiteľné. Jednak kvalita zvuku nieje bohvie čo, ale hlavne furt keď to nastavíš funguje to tak max. 10km a treba to preladiť na iný kanál lebo sa do toho mieša toľko vecí že to je nepočúvateľné, ja mám také vysielače dva a ajtak rozmýšľam nad nejakým káblom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jirik.DC Podáno 10.12.2006, 0:14

  QUOTE (Boco @ 10.12.2006, 0:03 )

ako si pisal, dat dole ramik, vybrat 4 krytky v rohoch radia, vyskrutkovat 4 strutky, radio vytiahnut, odzadu odpojit konektory

A jak sundám ten rámeček kolem něj?

No zdola od popolníka ho chytíš zozadu a veľmi jemne ho odtiahneš, bacha aby si nezlomil tie plastové háčiky na ktorých drží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...