Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

jo.

otevřeš popelník, zabereš zespodu za rámeček kolem rádia a ovládánií klimy

Opatrně ho sundávej hlavně nahoře nad rádiem. Tam je tenký a mohl by prasknout.

Potom sundáš záslepky 4 šroubů.

vyšroubuješ je nejlépe zmagnetovaným šroubovákem, protože šroubek může spadnout za čelní panel rádia.

Pak už jde rádio vytáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes rano po mrazivé noci oskrabu okna, radio stale neslo za chvilku sem setim vyjel na ulici otevru kufr vzadu nalozim veci zabouchnu jak to dosedlo tak radio zaclo hrat. jsem nepochopil. okamzije jsme dat eject aby vyjelo CD to bezdebat vyjelo ven. takze nevím coto melo vcera znamenat od toho radia ze zniceho nic prestalo hrat asi to prestu noc vymrzlo :D jinak diky za navod jak vytahnout radio trebase bude nekdy hodit ...

Editováno: , autor: mcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Podle mě se SoundSystemem Stream neumí pracovat.

Určitě to umí Audience a navigace Columbus a Nexus.

Ty máš v autě SoundSystem?

Jasně, mám Sound System a Nexuse, kterýho nechci ... Takže to vypadá buď na Audience nebo Stream ... Od Rolbaře vim, že prej nový Streamy ten Sound System umí ... Tak proto jsem se na to ptal ... Je někdo další, kdo to někdy zkoušel rozchodit a šlo to?!? Problém je asi ten, že kdo má Sound System, asi to nezkoušel se Streamem a ještě s posledníma modelama, co?!? No jo ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nevěděl. Když to říká Rolbař, tak to asi bude pravda.

Stream podle mě nehraje dobře. Mám srovnání s Columbusem na osmi repro a je to nebe a dudy.

Kup radši Audienci, Oproti streamu s MP3 to není zas takový rozdíl.

Audience se dá koupit asi za 4500Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pánové mám dotaz,Před nedávnem mi autorád.Stream pípalo když teplota okolí klesala viz.příklad(-4 na -4.5)tak to píplo.Při mé technické zdatnosti jsem poladil rádio a už mi to nepípá. :help: Kde je chyba..

Editováno: , autor: civrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci, mam OII v ktere jsem mel neoriginal radio. Nyni jsem si poridil Stream s MP3 a potrebuji poradit jak jej spravne zapojit. ISO konektory zapojim a antenni kabel take, ale resim problem ........ z cerneho ISO konektoru vedl modry vodic do napajece, ktery ted jiz nebudu potrebovat. Co s tim modrym vodicem ted? Je mi k necemu nebo ho muzu v klidu odpojit? Diky moc za rady!

post-26681-1234436242_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...