Přejít na obsah

RS přední nárazník


zdeno77

Doporučené příspěvky

ne,ale stal tam s kamaradama a chechtal se jakou oktavku sestřelil.tet mužu čekat nakolik to spočitaji,a zakolik prodam tu chudinku :feve:

ty kravo to mě poser :feve: kdyby se začal chechtatl a dělat si z toho prdel tak stat se to mě tak mu asi jednu napalim..... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kravo to mě poser :feve: kdyby se začal chechtatl a dělat si z toho prdel tak stat se to mě tak mu asi jednu napalim..... :angry:
nemate tady nekdo učet od předniho narazniku RS a na nake drahe radio,mel sem tam Pioner DEH-P75BT stal mě 15tisic ale nemam nanho učet kupoval sem ho v Irsku at jim dam co nejvyc učtu at snižim to co odečtou za amortizaci.kolik mi mužou strhnout amortizaci když auto je stare 17,10,2006 je to Ambiente stalo 525000kč a mam najeto 21000tis.co myslite?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemate tady nekdo učet od předniho narazniku RS a na nake drahe radio,mel sem tam Pioner DEH-P75BT stal mě 15tisic ale nemam nanho učet kupoval sem ho v Irsku at jim dam co nejvyc učtu at snižim to co odečtou za amortizaci.kolik mi mužou strhnout amortizaci když auto je stare 17,10,2006 je to Ambiente stalo 525000kč a mam najeto 21000tis.co myslite?

Ty vole!...to je hrozná představa.Hele,na tu učtenku od rádia se podívam a zkusim ti ji sehnat.Mám v OII taky Pioneera.Jinak si myslim,že záleži na tom v jaké pojištovně to máš pojištěné ale osobně si myslim,že vic jak 350 tisic z nich nedostaneš.To je totálka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole!...to je hrozná představa.Hele,na tu učtenku od rádia se podívam a zkusim ti ji sehnat.Mám v OII taky Pioneera.Jinak si myslim,že záleži na tom v jaké pojištovně to máš pojištěné ale osobně si myslim,že vic jak 350 tisic z nich nedostaneš.To je totálka?
jo prej to bude totalka,nezaleži jakou mam ja pojištovnu ale on,a on ma českou podnikatelskou.ato si misliš že jen 350tisic dit je to skoro funglovka 20tis nalitane a jeto 1,9TDI a zakolik tak prodam ten vrak? eště dneska rano to byla ma chlouba a tet už to je vrak :wallbash:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo prej to bude totalka,nezaleži jakou mam ja pojištovnu ale on,a on ma českou podnikatelskou.ato si misliš že jen 350tisic dit je to skoro funglovka 20tis nalitane a jeto 1,9TDI a zakolik tak prodam ten vrak? eště dneska rano to byla ma chlouba a tet už to je vrak :wallbash:

Naprosto chápu jak Ti ted je ale to už prostě nevrátiš zpátky a musiš se utěšovat tím,že jsi v pořádku a budeš mit časem ještě hezčí auto.Nejhorší je to že je to hned a lidi jezdí fakt jako prasata.Drž se,chlape!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že ty jsi v pořádku..auto nějak dopadne a doladíš si jiné, uvidíš. Toho blba bych asi zakopal do asfaltu, kdyby se začal smát
ale tet nevym co pořidit :help: penez moc nemam,vzyt to same 1,9tdi ambiente? nebo už eleganci? nebo 2tdi RS ne bo superba 2tdi? ta elegance me pri přide na 620tis ale zase bych ji asi kopal na RS nebo mi nabydl RSza 720tis a nebo mi nabydl Superba za 520tis ale je to vysi vybava nez o2elegance tak co tet? :kuk: :help:všechno funglovky,bojim se stršiho že to bude bourana skladačka Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivej se na referenční auta z Mladé Boleslavi.Maji najeto okolo 17-20 tisic.Mám už takhle druhé auto a naprostá spokojenost.První OI v 1,6 75kW a druhé OII 77kW.Obě měli najeto okolo 17 tisic a cena se pohybovala u OI před 3 lety cca 400 tisic a u OII rok a půl zpět cca 445 tisic ve verzi elegance.Na to referenční auto se dáva prodloužená záruka a je to fakt výhodné.Nové auto je sebevražda a pokud nepodnikáš tak se to silně prodražuje.Můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivej se na referenční auta z Mladé Boleslavi.Maji najeto okolo 17-20 tisic.Mám už takhle druhé auto a naprostá spokojenost.První OI v 1,6 75kW a druhé OII 77kW.Obě měli najeto okolo 17 tisic a cena se pohybovala u OI před 3 lety cca 400 tisic a u OII rok a půl zpět cca 445 tisic ve verzi elegance.Na to referenční auto se dáva prodloužená záruka a je to fakt výhodné.Nové auto je sebevražda a pokud nepodnikáš tak se to silně prodražuje.Můj názor.
a kde se naně mam podivat? sem z Ostravy,a co bys si vybral ti stoho co sem napsal?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No solidně ti to rozjebali. Bych tomu klukovi fakt rozbil hubu. Jestli je to totálka, tak musím říct, že více jak 300 - 350 tisíc kč z toho nedostaneš. Auto při dobré vůli prodáš za 200000(ale fakt hodně dobré, protože jestli je motor v prdeli tak nevím), takže jsi na tom kde jsi začal na nějakých 525 tis a to máš 200 tis do RS to je docela dost. Vzal bych superba(jedině po faceliftu), nebo si počkal na nového a za těch 720 bych koupil nového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.Je to Havex.Přesně tak.Mrkní na www.vyzkouseno.cz Jinak koukám,že kolegové maji stejný názor jako já,že od pojištovny dostaneš maximálně 300-350 tisic.Ty se mě ptáš co bych si vybral a mužu Ti zodpovědně říct,že benzin už nechci.Měl jsem tu 1,6 75kW a je to línej a nepružnej motor.Ted mám 1,9 77kW a leju jen naftu a jezdim.Bezproblémové auto když nebudu počitat občas rušivé elementy vevnitř auta(klepání,občas lupání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.Je to Havex.Přesně tak.Mrkní na www.vyzkouseno.cz Jinak koukám,že kolegové maji stejný názor jako já,že od pojištovny dostaneš maximálně 300-350 tisic.Ty se mě ptáš co bych si vybral a mužu Ti zodpovědně říct,že benzin už nechci.Měl jsem tu 1,6 75kW a je to línej a nepružnej motor.Ted mám 1,9 77kW a leju jen naftu a jezdim.Bezproblémové auto když nebudu počitat občas rušivé elementy vevnitř auta(klepání,občas lupání)

ja nevym ale koupit o2ambiente to ne!!! a eleganci za 612 a stejne ji budu překopavat na RS tak neni lepši vzit rovnou za 720 RSo? no sice se 200 zadlužim ale už donho nebudu vražet a je to zas funglovka.nebo se tolik nezadlužovat a šahnout po nečem jinem SUPERB ten nebudu předělavat na RS je to vyši třida,ten novy SUPERB bude drahy piše se tadi 720 ale to bude naky clasic a buhvi kdy bude.ja sem se dival na ti starši a referečni vozi ale jak to tak srovnavam tak tam neni moc velky cenovy rozdil mezi novyma.

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som videl superba ked som isiel do MB pre nejake veci. Vsetko ok ale ten zad ma presne ako Renault Megane Sedan. Ale ako chces ty. Zalezi kolko chces do toho vrazit.
no co nejmin ale!!! ne naukor toho že se pak budu byt do hlavy že sem měl přidat,tak jako sem pak litoval že sem bral jen AMBIENTE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...