Přejít na obsah

Uchytka slnecnej slony - zlmena


Rado22

Doporučené příspěvky

zdravim vas.. nemam fabku ani 2 mesiace a stala sa mi taka neprijemna vec, ktora bola na favorite bezna. Pri jazde ked som zaklapal slnecnu clonu tak sa mi podarilo odlomit ten "hacik" ktory ju drzi na mieste. Chcem sa spytat ci je mozne to opravit, t.j. prilepit, len neviem ci to bude drzat alebo radsej kupit novu. Potreboval by som vediet ci je jej vymena jednoducha resp. ak mate nejake materialy o tej casti fabky. alebo ak sa najde nejaka dobra dusa co ich ma par navyse tak by som sa rad dohodl :)

dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhou část dotazu bych hodil do bazaru. A první to snad není možný, co na tom chceš opravovat, na co se to vlastně ptáš? Vem lepidlo a zkus to přilepit buď to bude držet nebo ne. Když jo gratuluju ušetříš nějaké "drobné" i když nevím jestli nový držák není levnější než lepidlo a když nebude držet tak výměna. O tomto opravdu není potřeba diskutovat. Hoď dotaz do bazaru tam kam patří, že koupíš háček na uchycení sluneční clony, ale opět myslím, že na poštovném utratíš víc než stojí samotný háček ve Škodovce.

Jinak vítej na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak jsem si to cenově myslel. Nemyslel jsem to zle, že to je prvňáček jsem si všiml až potom a už jsem to nechtěl přepisovat. Jen mě dostávají dotazy typu "mám píchlou pravou přední co s tím" Přesně tak je to i tady, vezmu lepidlo, které je určené na plasty (kvalitnější) a zkusím to slepit, buď vyhraju nebo ne. No a právě tady je ta logika kvalitní lepidlo bude klidně přes 100,- Kč koupím ho, zkusím to a za prvé to bude blbě vypadat a za druhé to stejně nebude držet. Ztráta času atd. atd......

Nebo zajdu rovnou do Škody a zeptám se na háček kolik stojí (netušil jsem cenu, ale odhad jsem měl správný) a objednám ho, pak stačí výměna a je klid.... Lepení bych řešil až kdy by ve Škodárně řekli, že ten kousek plastu stojí dardu....

Opravdu nechci nikoho odradit, tohle fórum je podle mě hodně v pohodě, rada se tady určitě taky najde, ale není potřeba diskutovat nad každým hřebíkem v pneu.

Ještě jednou vítej a užívej si to tady -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nechtělo se mi na to zakládat nové téma, tak se přiživím tady.

Co si myslíte o slunečních clonách na zadní část auta dodávaných od Milotecu

http://www.milotec.net/slunecni-clony-sada...a-limousine.htm

viděl jsem to teď v sobotu na jedné bílé fabii combi a přišlo mi to jako hodně pěkný,

původně jsem uvažoval o foliích, ale tohle mi přijde docela jako elegantnější řešení. :palec2:

post-71-1211781334_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Nechtělo se mi na to zakládat nové téma, tak se přiživím tady.

Co si myslíte o slunečních clonách na zadní část auta dodávaných od Milotecu

http://www.milotec.net/slunecni-clony-sada...a-limousine.htm

viděl jsem to teď v sobotu na jedné bílé fabii combi a přišlo mi to jako hodně pěkný,

původně jsem uvažoval o foliích, ale tohle mi přijde docela jako elegantnější řešení. :palec2:

take se mi to moc libi ale jednine co me odrailo je cena :( a nedaji se koupit zvlast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtělo se mi na to zakládat nové téma, tak se přiživím tady.

Co si myslíte o slunečních clonách na zadní část auta dodávaných od Milotecu

http://www.milotec.net/slunecni-clony-sada...a-limousine.htm

viděl jsem to teď v sobotu na jedné bílé fabii combi a přišlo mi to jako hodně pěkný,

původně jsem uvažoval o foliích, ale tohle mi přijde docela jako elegantnější řešení. :palec2:

Do háje zelenýho jsem to měl vědět dřív než jsem si nechal lepit folie, stejně jsou s nima jenom problémy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...