Přejít na obsah

Náklony světel face


gregori

Doporučené příspěvky

Zdravám, dnes jsem předělával na face světla a narazil jsem na problém s náklony. Chtěl bych se zeptat, na jakém principu náklony fungují? Probíhá vše interně (ve vnitřku světel)? Nebo je nutné místo nad/pod svštlomety k náklonu? Motorky mě totiž nepřetržitě vrčí ale světelný kužel se nehýbe. Vypadá to, jaky by byly paraboly nějak seklé nebo tak...je to možné? budu dák za každou radu. Popř. nemůže být problém v zapojení?

Díky, gregori

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravám, dnes jsem předělával na face světla a narazil jsem na problém s náklony. Chtěl bych se zeptat, na jakém principu náklony fungují? Probíhá vše interně (ve vnitřku světel)? Nebo je nutné místo nad/pod svštlomety k náklonu? Motorky mě totiž nepřetržitě vrčí ale světelný kužel se nehýbe. Vypadá to, jaky by byly paraboly nějak seklé nebo tak...je to možné? budu dák za každou radu. Popř. nemůže být problém v zapojení?

Díky, gregori

aááá tak to budou zřejmě stará světla/ použitá, to bude známý problém s motorkami! No holt budeš muset sehnat nové motorky a vyměnit, mě se po..... měsíc po výměně použitých světel z vrakoviště, tady někde v bazaru jsem sehnal motorky 400,- ks a už to je o.k.! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzita svetla to jsou, to mas pravdu. Muzes ten problem trosku blize specifikovat? Ve starsichv prispevcich jsem o tom nic nenasel. Nerad bych kupoval nove motorky zbytecne...

Diky

Pozri do bazaru, Josh7 predava tie motorceky za vybornu cenu, co viem, tak odchadzaju, takze minimalne ako zaloha sa hodia.

Ked sa Ti zda, ze to nie su motorceky, skus ich vybrat (navod je cerstvo v Instalacnych manualoch) a ked vtedy nepojdu, je to jasne. Musia sa zasuvat-vysuvat. Skus pripadne pohybat parabolou (zahraj sa na motorcek), musi chodit lahko... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri do bazaru, Josh7 predava tie motorceky za vybornu cenu, co viem, tak odchadzaju, takze minimalne ako zaloha sa hodia.

Ked sa Ti zda, ze to nie su motorceky, skus ich vybrat (navod je cerstvo v Instalacnych manualoch) a ked vtedy nepojdu, je to jasne. Musia sa zasuvat-vysuvat. Skus pripadne pohybat parabolou (zahraj sa na motorcek), musi chodit lahko... ;)

já jeden rozhodil promazal a chodil tak 14 dní, pak začal znovu vrkat, tak šly ven!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za skvlé rady, zítra to zkusím rozebrat a uvidím...pokud je princip tak jednoduchý, tak by se při demontáži snad nemělo nic po...

Měl jsem obavy, ze tak jsou nejaky lanka nebo sileny mechanismy, ale asi zbytecne :-)

No jsou tam jen šroubky torxy! Ale jde tam zpátky trochu špatně nasadit, myslím trefit šroubky, je to piplačka! Každopádně světlo ven, je to prácička na 10 - 15 min.!

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...